Aivars Puriņš

Otrdien, 16. aprīlī, Ministru kabinets Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra amatā apstiprināja Aivaru Puriņu, kas amata pienākumus sāks pildīt no 29. aprīļa.

Līdz šim Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra pienākumus papildus saviem tiešajiem amata pienākumiem pildīja Aizsardzības ministrijas politikas direktors – valsts sekretāra vietnieks Rolands Heniņš.

Aivars Puriņš kopš 2023. gada augusta bijis Valsts prezidenta padomnieks Nacionālās drošības jautājumos, Nacionālās drošības padomes sekretārs. No 2019. gada līdz 2023. gadam Aivars Puriņš ir bijis Aizsardzības padomnieks, Aizsardzības ministrijas pārstāvju NATO un Eiropas Savienībā vadītājs, savukārt no 2015. gada līdz 2019. gadam strādājis kā Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodrošinājuma jautājumos.

Tāpat Aivars Puriņš no 2014. līdz 2015. gadam vadījis Drošības politikas departamentu Ārlietu ministrijā, kā arī no 2009. gada līdz 2014. gadam Aizsardzības plānošanas un analīzes departamentu Aizsardzības ministrijā.

Aivars Puriņš ir ieguvis zinātņu maģistra grādu globālajā drošībā Krenfīldas universitātē, Apvienotajā Karalistē, kā arī sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomikā, absolvējot Latvijas Universitāti.

Aivars Puriņš
Amatu konkurss
Atklātie konkursi
Cilvēki sēž rindā. Dažiem rokās dators, dažiem dokumenti.
Līdz 25. janvārim piesakies Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra amatam
Datums 16. aprīlis, 2024
Laiks12.00
Atrašanās vietaMinistru kabinets

Ministru kabineta sēde

Ministru prezidente Evika Siliņa vada Ministru kabineta sēdi. Mediju iespējas: foto/video sēdes sākumā, pēc sēdes – preses…