Krišjānis Kariņš un Tjerī Bretonī

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pirmdien, 22. martā, tikās ar Eiropas Savienības (ES) iekšējā tirgus komisāru Tjerī Bretonu (Thierry Breton), lai pārrunātu Covid-19 vakcīnu piegādes ES dalībvalstīm un vakcīnu ražošanas palielināšanas iespējas ES.

Ministru prezidents un ES iekšējā tirgus komisārs bija vienisprātis, ka farmācijas kompānijām ir jāpilda noslēgtie līgumi par Covid-19 vakcīnu piegādi ES dalībvalstīm.

Tāpat K. Kariņš un T. Bretons pārrunāja vakcīnu ražošanas palielināšanas iespējas ES.  Ministru prezidents apliecināja Latvijas gatavību aktīvi iesaistīties Eiropas Komisijas uzsāktajā iniciatīvā vakcīnu ražošanas jaudu palielināšanai ES, ņemot vērā attīstīto farmācijas nozari valstī un farmācijas kompāniju interesi iesaistīties šāda projekta īstenošanā.

Tikšanās notika, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Fotogrāfijas no tikšanās: https://www.flickr.com/photos/valstskanceleja/albums/72157718739353166/with/51062174836/

Datums 22. marts, 2021
Laiks11.30–12.30
Atrašanās vietaMinistru kabinets

Tikšanās ar Eiropas Savienības iekšējā tirgus komisāru Tjerī Bretonu (Thierry Breton).

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiekas ar Eiropas Savienības iekšējā tirgus komisāru Tjerī Bretonu (Thierry Breton).

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs
sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv