Ministru kabinets Ministru prezidents
Valdības sēde Ministru kabinetā

Gatavojoties rudenī Covid-19 pandēmijas apstākļos atsākt skolās mācības un iedzīvotājiem nozīmīgu pakalpojumu sniegšanu klātienē, valdība un atbildīgās institūcijas turpinās darbu arī vasaras pārtraukuma laikā, nepieciešamības gadījumā sasaucot ārkārtas valdības sēdes vai operatīvi pieņemot lēmumu rakstiskajā procedūrā.

14. jūlijā paredzēta Ministru kabineta ārkārtas sēde, lai lemtu par nepieciešamajiem likuma grozījumiem, kas nosaka iedzīvotāju tiesībām saņemt drošus pakalpojumus pandēmijas apstākļos. Nākamā kārtējā valdības sēde plānota 10. augustā, vienlaikus valdība turpinās pārraudzīt Covid-19 infekcijas izplatību Latvijā un sekot līdzi situācijas attīstībai ārvalstīs, operatīvi reaģējot nepieciešamības gadījumā. Nozaru ministrijas turpina darbu arī vasarā, Ministru kabineta ārkārtas sēdes var tikt sasauktas jebkurā brīdī, ja situācija to prasa.

Valsts sekretāru sanāksmju (VSS) norisē arī plānotas izmaiņas - 22. jūlijā paredzēta pieteikto tiesību aktu projektu izsludināšana, un attiecīgi 15.jūlijā, 29.jūlijā un 5.augustā VSS nenotiks.

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs
sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv