Ministru prezidents

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš Latvijas 103.gadadienas apsveikumā aicina līdzcilvēkus atcerēties, ka mūsu valstij ir stabili un droši pamati un tie esam mēs paši. K. Kariņš aicina ikvienu to apzināties un stiprināt citam citu, stiprināt Latvijas valsti.

Ministru prezidents apsveikumā uzsver, ka sarežģītos laikos ir svarīgi atcerēties, kas mums kā sabiedrībai ir patiešām svarīgi.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš: “Mūsu valsts - tie esam mēs paši! Tās ir mūsu savstarpējās attiecības, kā mēs attiecamies viens pret otru, jo, pozitīvā veidā attiekdamies viens pret otru, mēs stiprinām mūsu valsti. Laikos, kad apkārt plosās vētra, mums pašiem ir jābūt iekšēji stipriem. Mūsu senči bija ļoti stipri - vispirms dibinot, tad izcīnot mūsu valsts neatkarību. Mēs bijām ļoti stipri pirms 30 gadiem, atjaunojot Latvijas neatkarību. Arī šodien mums ir jābūt stipriem dažādo izaicinājumu priekšā. Mums ir ļoti stabili un droši pamati - tie esam mēs paši, mūsu ģimenes, mūsu radi, mūsu draugi. Stiprināsim viens otru, stiprināsim savu valsti! Kopīgiem spēkiem mēs pārvarēsim jebkuru izaicinājumu.”

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs
sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv