Ministru prezidents
Kariņš un Nagahama

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piektdien, 25. augustā, tikās ar Japānas parlamenta Augšpalātas viceprezidentu Hirojuki Nagahamu (Hiroyuki Nagahama). Tikšanās laikā Ministru prezidents uzsvēra Latvijas interesi divpusējo attiecību stiprināšanā ar Japānu, īpaši ekonomikas jomā.

K. Kariņš norādīja, ka Japānas uzņēmumi Latvijā ir jau veikuši būtiskas investīcijas enerģētikas un transporta sektoros, kā arī sekmīgi attīstās sadarbība starp Latvijas un Japānas uzņēmumiem. Ministru prezidents uzsvēra, ka Latvija ir ieinteresēta šo sadarbību paplašināt.

Ministru prezidents un Japānas parlamenta Augšpalātas viceprezidents pārrunāja arī starptautisko situāciju un Krievijas īstenoto karu pret Ukrainu. K. Kariņš uzsvēra Latvijas nelokāmo atbalstu Ukrainai un pateicās Japānai par tās stingro nostāju attiecībā uz Krievijas agresiju pret Ukrainu, kā arī tās ievērojamo politisko, humāno un finansiālo atbalstu Ukrainai.

25.08. 2023. Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiekas ar Japānas parlamenta Augšpalātas viceprezidentu Hirojuki Nagahamu (Hiroyuki Nagahama).
Datums 25. augusts, 2023
Laiks14.30
Atrašanās vietaMinistru kabinets

Tikšanās ar Japānas parlamenta Augšpalātas viceprezidentu Hirojuki Nagahamu (Hiroyuki Nagahama)

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiekas ar Japānas parlamenta Augšpalātas viceprezidentu Hirojuki Nagahamu (Hiroyuki Nagahama) …