Ministru prezidents
Krišjānis Kariņš

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien, 28.oktobrī, tiekoties ar valsts kontrolieri Rolandu Irkli, pārrunāja aktualitātes saistībā ar Valsts kontroles (VK)  noslēgtajām, pašlaik veiktām un plānotajām revīzijām valsts tēriņu vērtēšanā, kā arī Valsts kontroles iepriekš sniegtos ieteikumus valsts pārvaldei un to ieviešanas gaitu. Tikšanās noritēja attālinātā režīmā.

Tikšanās laikā valsts kontrolieris informēja par Valsts kontroles īstenotajām revīzijām saistībā ar valsts budžeta līdzekļu izlietojumu pērn Covid-19 pandēmijas ierobežošanai un seku mazināšanai, kā arī tuvākajā nākotnē plānotajām revīzijām.

R. Irklis pauda, ka 2021. gadā ievērojami līdzekļi cīņai ar Covid-19 pandēmiju tika piešķirti veselības aprūpei, tādēļ Valsts kontrole plāno revidēt šo līdzekļu izlietojumu. Valsts kontrolieris arī pastāstīja, ka Valsts kontrole plāno veikt sistēmiskas revīzijas veselības aprūpes jomā, lai sekmētu veselības pakalpojumu pieejamību un kvalitāti.

Tāpat abas amatpersonas pārrunāja valsts piešķirtā atbalsta izlietojumu Covid-19 pandēmijas laikā. R. Irklis informēja par Valsts kontroles secinājumiem un ieteikumiem attiecībā uz valsts piešķirtā finansējumu izlietojumu nacionālajai aviokompānijai “airBaltic” un aviokompānijas darba pārraudzību.

Papildu informācija

Datums 28. oktobris, 2021
Laiks11.00
Atrašanās vietaattālināti

Tikšanās ar valsts kontrolieri Rolandu Irkli

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiekas ar valsts kontrolieri Rolandu Irkli (attālinātajā režīmā). 

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs
sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv