Valsts kanceleja
Valdības namā iedegs Ziemassvētku egli

Otrdien, 19. decembrī, plkst. 11.30 Ministru prezidents Māris Kučinskis un ministri kopā ar mūsu jaunajiem talantiem no Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma svinīgi iedegs valdības nama galveno Ziemassvētku egli. 

"Ziemassvētku gaidīšana un eglītes atklāšana vienmēr ir bijis priecīgs notikums! Šoreiz īpašu šīs eglītes iedegšanas pasākumu padara fakts, ka tās rotājumi ir gatavoti pašu rokām, un to izdarījuši mūsu jaunie talanti", uzsver Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Šogad Ministru kabineta egles rotāšanā uzmanība pievērsta izglītības tematikai, ņemot vērā, ka tā ir viena no šīs valdības prioritātēm. Līdz ar to turpat 1.stāva vestibilā “pop-up” izstādē būs iespēja apskatīt arī Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma audzēkņu skates darbus. 

Par svētku noskaņas radīšanu un muzikālo noformējumu parūpēsies bērni no Rīgas Doma kora skolas. 

Ministru kabineta svinīgās Ziemassvētku egles atklāšana ir jau vairāku gadu tradīcija. Katru gadu tiek īstenota kāda tematiska ideja.  

Pasākumu aicināti apmeklēt arī mediju pārstāvji! Norises vieta: Ministru kabineta ēkas 1.stāva foajē. Sākums plkst. 11.30. 

Iekļūšana valdības namā ar pastāvīgā akreditācijas kartēm. Ja tādas nav un ir nepieciešams pieteikt vienas dienas akreditāciju, lūdzam ne vēlāk kā līdz 19.decembra plkst. 10.30 sūtīt pieteikumu Komunikācijas departamentam uz e-pastu eduards.ozolins@mk.gov.lv

Informāciju sagatavoja:
Sabīne Spurķe
Ministru kabineta preses sekretāre
Tālrunis: 67082919; 20604166
E-pasts: sabine.spurke@mk.gov.lv