Valsts kanceleja
Preses konference par Trauksmes celšanas likuma darbības rezultātiem 2019. gadā

Aicinām uz preses konferenci par Trauksmes celšanas likuma pirmā darbības gada rezultātiem trešdien, 26. februārī, plkst. 14.00, Valsts kancelejas 1.stāva konferenču zālē (Brīvības bulvārī 36, Rīgā).

Cik iesniegumu, kas noformēti kā trauksmes cēlēju ziņojumi, saņemti valsts pārvaldē? Cik no tiem ir atzīti par trauksmes cēlēju ziņojumiem? Par kurām jomām visbiežāk iedzīvotāji ir cēluši trauksmi? Ar 2019. gada statistikas datiem iepazīstinās Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis. Kā notikusi saņemot iesniegumu izskatīšana? Kādi ir trauksmes celšanas rezultāti? Vai trauksmes cēlējiem ir bijusi nepieciešamība izmantot aizsardzības mehānismus? Par Trauksmes celšanas likuma darbību 2019. gadā un pilnveidi nākotnē pastāstīs Inese Kušķe, Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta eksperte. Kā Trauksmes celšanas likums palīdzējis valsts pārvaldes iestādēm pildīt tām noteiktos uzdevumus skaidros Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Jēkabs Straume.

Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 24. februārī plkst. 10.00 pieteikumu sūtīt uz e-pastu zane.ozola@mk.gov.lv , norādot medija pārstāvja vārdu, uzvārdu, personas koda pirmo daļu un pārstāvēto mediju.

Zane Ozola
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr.: 67082902
E-pasts: zane.ozola@mk.gov.lv