Atklātie konkursi Valsts kanceleja
atklātie konkursi

VAS “Elektroniskie sakari” neatkarīgā padomes locekļa amata nominācijas komisija nolēmusi uz konkursa otro kārtu virzīt piecus pretendentus. Atlases pirmajā kārtā komisija vērtēja kandidātu atbilstību izvirzītajām obligātajām prasībām un profesionālo darba pieredzi, pamatojoties uz kandidātu iesniegtajiem apliecinošajiem dokumentiem. Dalību atklātajā konkursā bija pieteikuši 13 pretendenti.

Konkursa otrās kārtas laikā paredzētas pretendentu intervijas, kuru laikā konkursa dalībnieki nominācijas komisijai prezentēs savu stratēģisko redzējum par valsts uzņēmuma galvenajiem nākotnes izaicinājumiem un sniegs ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai. Savukārt trešajā kārtā komisija vērtēs pretendentu vadības kompetences.

Konkursa noslēgumā viens vai divi visaugstāko novērtējumu guvušie pretendenti tiks izvirzīti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai prioritārā secībā, galīgā lēmuma pieņemšanai un kandidāta iecelšanai amatā.

Konkursa nominācijas komisiju vada Valsts kancelejas Pārresoru koordinācijas departamenta Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītāja Dzintra Gasūne, tās sastāvā ir VARAM  valsts sekretārs Edvīns Balševics, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieks Mareks Gruškevics. Tāpat piesaistīti arī neatkarīgie eksperti ar balsstiesībām – Satiksmes ministrijas Sakaru departamenta direktore Dace Bankoviča, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente Signe Bāliņa un Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības PRO prezidente Irēna Liepiņa. Padomes locekļa amata kandidātu novērtēšanas un atlases procesā iesaistīts personāla atlases pakalpojumu sniedzējs SIA “Fontes Executive Search”.

Izsludināts konkurss uz “Elektroniskie sakari” padomes locekļa amatu

Eva Bērze

Konsultante
eva.berze [at] mk.gov.lv