Ministru prezidents
Baltijas Ministru padomes valdības vadītāju sanāksme

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš trešdien, 8. decembrī, piedalīsies Baltijas Ministru padomes valdības vadītāju sanāksmē Viļņā, Lietuvā.

Sanāksmes laikā, kurā piedalīsies Lietuvas premjerministre Ingrīda Šimonīte (Ingrida Šimonytė) un Igaunijas premjerministra Kaja Kallasa (Kaja Kallas), iecerēts pārrunāt reģiona drošības jautājumus, tai skaitā situāciju uz ES ārējās robežas ar Baltkrieviju un Krievijas militāro spēku koncentrēšanu Ukrainas tuvumā,  infrastruktūras projektu attīstības gaitu, kā arī enerģētikas politiku, tostarp situāciju saistībā ar augstajām energoresursus cenām. Tāpat Baltijas valstu valdību vadītāji plāno pārrunāt pāreju uz videi draudzīgu ekonomiku (green transition), cīņu pret Covid-19 pandēmiju un  ekonomikas atkopšanos no tās.

Sanāksmes noslēgumā, no plkst. 11:40 – 12:10, plānota kopīga preses konference, kas norisināsies Hotel Pacai telpās (Didžioji g. 7).

NB! Uz preses konferenci ir iespējams akreditēties līdz 7. decembrim, plkst.15:00, reģistrējoties saitē https://epilietis.lrv.lt/forms/registracija-bmt

Preses konferencei būs iespējams sekot līdz tiešraidē https://twitter.com/LithuanianGovt  

Baltijas valdības vadītāju sanāksmē un preses konferencē tiks ievērotas stingras epidemioloģiskās drošības prasības.

Datums 8. decembris, 2021
LaiksVisu dienu
Atrašanās vietaViļņa

Baltijas Ministru padomes Premjerministru sanāksme

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piedalās Baltijas Ministru padomes Premjerministru sanāksmē (Viļņa, Lietuva). Mediju iespējas: No…

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs
sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv