Ekskursija Ministru kabinetā | Ministru kabinets
Atjaunots: 22.01.2018

Ekskursija Ministru kabinetā

Vai zināji, ka valdības sēžu jeb Zaļajā zālē ir iegravēti bijušā Valsts prezidenta un Ministru prezidenta Kārļa Ulmaņa izvēlēti vārdi: „Viens likums, viena taisnība visiem” un ka kopš neatkarības atjaunošanas Zaļajā zālē ir notikušas vairāk nekā 1600 Ministru kabineta sēdes? Ja gribi uzzināt vairāk, apmeklē Ministru kabinetu!

Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīt un apskatīt Zaļo zāli un preses konferenču telpu, Ministru prezidenta diplomātisko dāvanu skapi, Viesu salonu un Ministru prezidentu zāli, bibliotēku, kā arī izstādi par Valsts kancelejas izveidi un attīstību. Lai iepazītos ar valdības darbu un Ministru kabineta vēsturi, Valsts kanceleja piedāvā Ministru kabineta apskati gan grupās, gan individuāli katru trešdienu un piektdienu no pulksten 9.00 līdz 16.00 (ir iespēja vienoties arī par citu laiku).

Ekskursija jāpiesaka vismaz vienu nedēļu iepriekš, iesniedzot sarakstu, kurā norādīts katra grupas dalībnieka vai individuālā apmeklētāja vārds, uzvārds un personas kods, kā arī grupas atbildīgā kontaktpersona, tās pārstāvētā iestāde vai organizācija un ieņemamais amats. Individuālie apmeklētāji, cik iespējams, tiek iekļauti kādā no pieteiktajām ekskursiju grupām. Vēlamais grupas dalībnieku skaits – līdz 30 personas, ekskursijas ilgums – aptuveni stunda.

Aicinām interesentus iepazīties ar Ministru kabineta ēku un apmeklēt tajā eksponētās izstādes, iepriekš sazinoties ar Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja vietnieci Justīni Deičmani (e-pasts: justine.deicmane@mk.gov.lv, tālrunis: 67082828).

Atceries, ka, apmeklējot Ministru kabinetu, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte), kas, ieejot Ministru kabineta ēkā, jāuzrāda apsardzes darbiniekiem, kā arī jāiziet drošības pārbaude.

Būsi gaidīts Ministru kabinetā!