Aktualitātes

22.08.2019 Valsts kanceleja

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes priekšsēdētāja atlases komisija uz otro kārtu izvirzījusi 16 pretendentus, kas bija pieteikušies atklātajam konkursam. Ņemot vērā iesniegtos dokumentus, tika vērtēta pretendentu atbilstība FKTK likumā noteiktajām FKTK padomes priekšsēdētāja amata prasībām.

21.08.2019 Valsts kanceleja

23. augustā no plkst. 14.00 līdz 20.30 pie Ministru kabineta būs iespēja iepazīties ar stāstu par Baltijas ceļa idejas rašanos un organizēšanas izaicinājumiem, aplūkot automobiļus, ar kuriem dalībnieku vesti uz akcijas norises vietām, un satikt cilvēkus, kas stāvēja Baltijas ceļā.  

20.08.2019 Valsts kanceleja

Lai sakārtotu darbību atsevišķās uzņēmējdarbības jomās, ierobežotu ēnu ekonomiku un nodrošinātu godīgu tirgus konkurenci, pēdējos gados pieņemtais regulējums krietni audzējis administratīvā sloga apjomu uzņēmējiem. Lai apturētu tā turpmāku palielināšanos, Valsts kanceleja 20. augustā valdībai prezentēja Nulles birokrātijas pieejas risinājumu.

20.08.2019 Ministru Kabinets

Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš otrdien, 20. augustā, tiekoties ar Indijas viceprezidentu Mupavarapu Venkaiu Naidu (Muppavarapu Venkaiah Naidu), pārrunāja abu valstu aktuālos divpusējo attiecību jautājumus, sadarbību starptautiskajās organizācijās un globālo situāciju.

20.08.2019 Kultūras ministrija

Lai veicinātu ar diasporu saistītu norišu atspoguļošanu sabiedriskajā pasūtījumā, kā arī varētu paplašināt sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmu un nodrošināt to pakalpojumu pieejamību diasporai, valdība 20. augusta sēdē akceptēja Kultūras ministrijas (KM) sagatavotos grozījumus Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā.

19.08.2019 Valsts kanceleja

20. augustā, pēc Ministru kabineta sēdes, Preses konferenču zālē (319. telpa) notiks Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa preses konference par Ministru kabineta sēdē pieņemtajiem lēmumiem, atbildes uz žurnālistu jautājumiem sniegs Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis par "nulles birokrātijas" pieejas ieviešanu tiesību aktu izstrādes procesā

15.08.2019 Prezidenta pils

19.–20. augustā Latvijā viesosies Indijas viceprezidents Venkaia Naidu (Hon’ble M. Venkaiah Naidu). Vizīte notiks Baltijas valstu apmeklējuma ietvaros. Indijas viceprezidents Venkaia Naidu būs augstākā Indijas amatpersona, kas līdz šim apmeklējusi Latvijas valsti.

14.08.2019 Valsts kanceleja

14.augustā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Egilu Levitu pārrunāja aktuālākos ekonomiskos un politiskos jautājumus. 

14.08.2019 Veselības ministrija

Turpmāk arī pašvaldību kapitālsabiedrības varēs pretendēt uz Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu, lai saņemtu atbalstu primāro aprūpes centru izveidei. To paredz šodien, 13.augustā, Ministru kabineta sēdē atbalstītie Veselības ministrijas sagatavotie grozījumi MK noteikumos, kas paredz paplašināt pretendentu loku, kuri var pieteikties uz ERAF līdzfinansējumu ģimenes ārstu prakšu attīstībai.

14.08.2019 Labklājības ministrija

13. augustā Ministru kabinets apstiprinājis grozījumus noteikumos "Kārtība, kādā piešķir un finansē asistenta pakalpojumu pašvaldībā", kas paredz nodrošināt asistenta pakalpojumu augstskolās un koledžās studējošajiem ar invaliditāti ar 2019. gada 1. septembri.

Lapas