Dejotāji

Ministru kabineta sēdē šodien, 29. aprīlī, apstiprinātas izmaiņas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA), Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) un Latvijas Kultūras koledžas (LKK) studiju programmu dejā un horeogrāfijā praktiskās daļas norisē.

Nodarbības organizējamas, strikti ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Nodarbības laiks nedrīkst pārsniegt 90 minūtes, vienai personai jānodrošina ne mazāk kā 35 m² norises telpas platības un nodarbības laikā pasniedzējs un izglītojamie vai studējošie lieto mutes un deguna aizsegu, kā arī ievēro 2 metru distanci.

Šīm mācību iestādēm tiek piemērota tāda pati dejas nozares praktisko nodarbību apmeklējuma kārtība un epidemioloģiskās drošības prasības kā iepriekš MK apstiprinātajā lēmumā attiecībā uz PIKC Nacionālās Mākslu vidusskolas Rīgas Baleta skolu. Līdz ar to klātienē varēs atsākt arī JVLMA horeogrāfijas profesionālās studiju programmas un deju pedagoģijas profesionālās studiju programmas praktiskās daļas apguvi,  LKA dejas akadēmiskās studiju programmas praktiskās daļas apguvi un (LKK) dejas profesionālās studiju programmas praktiskās daļas apguvi.

Datums 29. aprīlis, 2021
Laiks10.00
Atrašanās vietaattālināti

Ministru kabineta ārkārtas sēde

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš vada Ministru kabineta ārkārtas sēdi (attālinātajā režīmā). Mediju iespējas: preses…

Informāciju sagatavoja:

Dace Vizule,

Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste

67330254, 29192298

Dace.Vizule@km.gov.lv