01.07.2019
Valsts kanceleja

“Valsts māja” piepilda festivālu LAMPA ar drosmīgām sarunām

Šā gada sarunu festivālā “LAMPA” 28. un 29. jūnijā ar daudzpusīgu programmu apmeklētājus uzņēma valsts pārvaldes vienotā telts “Valsts māja”. Teltī vienuviet tikās publiskā un privātā sektora eksperti, viedokļu līderi un sadarbības partneri, lai caur diskusijām, debatēm, sarunām un radošām aktivitātēm iestādes atklāti runātu par drosmīgiem lēmumiem, drosmi veikt pārmaiņas, drosmīgām profesijām, drosmi kļūdīties un drosmi eksperimentēt, lai pilnveidotu valsts pārvaldes darbu ikdienā.

Katru diskusiju vidēji noklausījās 70 cilvēku, visvairāk apmeklētā diskusija bija #GovLabLatvia II daļa - aptuveni 100 cilvēku teltī - , tāpat ļoti labi apmeklētas bija “Klusēšana - ne vienmēr zelts”, “Vai valsts drīkst kļūdīties?”,  “Vai valstij drīkst būt noslēpumi?” un “Mīlestība vai aprēķins? Latvijas 15 gadi Eiropas Savienībā”.

Ļoti pieprasīta bija Robotikas darbnīca (sestdienas rītā robotikā piedalījās aptuveni 20 bērnu, LEGO nodarbībās piektdien aptuveni - 15).

Daudzus skatītājus priecēja kino vakari, savukārt 44 apmeklētāji iepriecināja Asinsdonoru centru, ziedojot asinis "Asins ziedošanas pieturā" esošajā specializētajā autobusā. 

Tos, kuri nepaspēja vai nevarēja būtu kopā ar mums klātienē Cēsīs, aicinām noskatīties video ierakstus no diskusijām. Diskusijas tiešraidē vēroja vairāk nekā 7 700 skatītāju.

FOTO:

Sabīne Spurķe
Ministru kabineta preses sekretāre
Tālrunis: 67082919; 20604166
Dalīties