21.03.2020
Ministru prezidents

Sabiedrības veselības nolūkos valdība turpmāk strādās attālinātā režīmā; Sadarbības sanāksmes notiks attālināti

Valdība un to veidojošo politisko spēku pārstāvji turpmāk strādās attālinātā režīmā un netiekoties klātienē. Ņemot vērā, ka vienam no koalīcijas partneriem ir apstiprināta COVID-19 saslimšana, šobrīd rūpīgi tiek apzinātas visas iespējamās kontaktpersonas, lai nepieļautu slimības tālāku izplatīšanos.

“Koalīcijas darbs, tajā skaita Sadarbības sanāksmes un valdības sēdes turpmāk notiks attālināti, pilnībā nodrošinot valdības darba nepārtrauktību. Mums visiem- politiķiem un valsts pārvaldei - ir jāmaina savi ieradumi un jāpakārto darba procesi atbilstoši šobrīd ļoti svarīgajiem veselības aizsardzības noteikumiem. Saglabāsim mieru un turpināsim darbu. Kopā mēs to varam!” uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Ministru prezidents apliecināja, ka ir gatavs sekot mediķu un epidemiologu norādījumiem un nepieciešamības gadījuma veikt analīzes, ievērot pašizolāciju. K. Kariņš aicina visus koalīcijas partnerus, valsts pārvaldes darbiniekus ievērot epidemiologu norādījumus un ikvienu rīkoties atbildīgi sabiedrības veselības labā.

 

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs

Tel.: 67082865, mob. tel.: 22087726

E-pasts: Sandris.Sabajevs@mk.gov.lv

Dalīties