23.07.2018

Notiks Krīzes vadības padomes ārkārtas sēde saistībā ar ugunsgrēku Talsu novada Valdgales pagastā

Jau sesto dienu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests kopā ar citiem iesaistītajiem dzēš paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Talsu novada Valdgales pagastā, kurā deg kūdra un mežs. Lai izvērtētu ar šo ugunsgrēku saistītos aktuālos jautājumus, pirmdien, 23. jūlijā, plkst. 12.00 tiek sasaukta Krīzes vadības padomes (KVP) ārkārtas sēde.

KVP ārkārtas sēdē klātesošie tiks iepazīstināti ar situāciju ugunsgrēkā, tā attīstību un dzēšanas gaitu, izvērtēta nepieciešamība piesaistīt papildu resursus ugunsgrēka dzēšanas darbiem, un uzklausīta informācija par vakardien veiktajiem gaisa piesārņojuma mērījumiem apkārtējās pilsētās.

KPV ārkārtas sēdi vadīs Ministru prezidenta pienākumu izpildītājs J.Dūklavs un tā norisināsies Rīgā, Brīvības bulvārī 36, Ministru prezidentu zālē (3.stāvā). 

Mediju iespējas: foto un video pirms sēdes, pēc sēdes - preses konference (319. telpa).

Aktuālā informācija par šī ugunsgrēka dzēšanas darbiem pieejama šeit.

Krīzes vadības padome ir koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir nodrošināt valsts un pašvaldību institūciju saskaņotu rīcību, veicot valsts apdraudējuma preventīvos un pārvarēšanas pasākumus, kā arī tā radīto seku likvidēšanas pasākumus. KPV vada Ministru prezidents. KPV locekļi ir aizsardzības, ārlietu, ekonomikas, finanšu, iekšlietu, tieslietu, veselības, satiksmes un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministri. Krīzes vadības padomei ir tiesības uzaicināt uz padomes sēdēm valsts, pašvaldību un citu institūciju amatpersonas vai ekspertus.

 

Krīzes vadības padomes sekretariāts

Dalīties