20.02.2020
Valsts kanceleja

Latviju oficiālā vizītē apmeklēs Ukrainas parlamenta priekšsēdētājs

Oficiālā vizītē Latvijā no 24. līdz 25.februārim uzturēsies Ukrainas parlamenta priekšsēdētājs Dmitro Razumkovs (Dmytro Razumkov).

Otrdien, 25.februārī, Ukrainas parlamenta priekšsēdētājs tiksies ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, lai pārrunātu plašākas divpusējās sadarbības iespējas un aktuālos starptautiskās dienaskārtības jautājumus. Vizītes laikā Ukrainas parlamenta priekšsēdētājam paredzēta tikšanās arī ar Saeimas priekšsēdētājas biedri Dagmāru Beitneri-Le Gallu.

Viesojoties Latvijā, D.Razumkovs tiksies arī ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu.

Ukrainas parlamenta priekšsēdētājs kopā ar I.Mūrnieci piedalīsies ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa. Tāpat D.Razumkovs apmeklēs Latvijas Okupācijas muzeju, Rīgas Ukraiņu vidusskolu, noliks ziedus pie ukraiņu dzejnieka Tarasa Ševčenko (Taras Shevchenko) pieminekļa Kronvalda parkā Rīgā, kā arī tiksies ar Ukrainas kopienas pārstāvjiem.

Mediju ievērībai
Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, lai apmeklētu mediju programmā norādītos pasākumus, nepieciešama speciālā akreditācija.

Mediju pārstāvji pieteikties speciālajai akreditācijai var līdz 20.februāra pulksten 17.00, rakstot e-pastu uz prese@saeima.lv vai zvanot 67087244. Pieteikumā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, personas kodu, pārstāvēto mediju un amatu, kā arī pasākumus, kurus plānots apmeklēt. Par iespēju apmeklēt pasākumus, kas nav iekļauti mediju programmā, lūdzam laikus sazināties ar Saeimas Preses dienestu, zvanot 67087281.

Mediju programma

Otrdiena, 25.februāris

8.30 – 9.00 Tikšanās ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu
Ministru kabinetā Brīvības bulvārī 36. TV, foto iespēja tikšanās sākumā.
Kontaktpersona plašsaziņas līdzekļiem – Ministru kabineta preses sekretāre Sabīne Spurķe, tālr. 20604166, e-pasts sabine.spurke@mk.gov.lv.

9.20 – 10.00 Tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci
Baltajā zālē un Viesu zālē Jēkaba ielā 11. TV, foto iespēja tikšanās sākumā.
Mediju pārstāvju pulcēšanās Saeimas nama Lielajā vestibilā.

10.10 – 10.25 Ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa
TV, foto iespēja. Mediju pulcēšanās laukumā pie Brīvības pieminekļa.

10.30 – 11.00 Tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu
Rīgas pilī Pils laukumā 3. TV, foto iespēja tikšanās sākumā.
Kontaktpersona plašsaziņas līdzekļiem – Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane, tālr. 67092123, e-pasts justine.deicmane@president.lv.

Mediju pārstāvju ierašanās katrā no pasākumiem – 30 minūtes pirms to sākuma.

 

Saeimas Preses dienests

Dalīties