03.12.2019
Valsts kanceleja

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padome iepazīsies ar transporta infrastruktūras projektu attīstību

Trešdien, 4.decembrī, plkst. 10:00 Ministru kabineta Zaļajā zālē notiks Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kuru vadīs padomes priekšsēdētājs, Ministru prezidents K.Kariņš.

Padome izskatīs jautājumus par infrastruktūras attīstību tranzīta pārvadājumu nodrošināšanai, uzklausīs gan VAS “Latvijas Dzelzceļš” ziņojumu par dzelzceļa infrastruktūras projektu attīstību, gan VAS “Latvijas Valsts ceļi” sniegto ziņojumu par aktualitātēm autoceļu infrastruktūras attīstībā, gan arī valsts akciju sabiedrības “Valsts nekustamie īpašumi” ziņojumu par infrastruktūras modernizācijas pasākumiem Latvijas – Krievijas un Latvijas – Baltkrievijas  robežšķēršošanas punktos.

Liela uzmanība šoreiz tiks pievērsta arī jautājumiem par politikas plānošanu dokumentiem jaunajam plānošanas periodam 2021.-2027.gadiem. Tiks pārrunāti jautājumi Transporta attīstības pamatnostādņu 2021.-2027.gadam un Ostu attīstības programmas 2021.-2027.gadam izstrādes gaitu. Būtisks būs arī Finanšu ministrijas sniegtais ziņojumu par Eiropas Savienības fondu 2021.-2027.gada plānošanas perioda regulu priekšlikumiem, to saskaņošanas progresu un potenciāliem ierobežojumiem transporta jomas investīcijām.

Savukārt Ārlietu ministrija, Satiksmes ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra informēs par paveikto ārvalstu investīciju piesaistē transporta un loģistikas nozarei un Latvijas tranzīta koridora starptautiskās konkurētspējas veicināšanā. Paredzams, ka Padome izskatīs ziņojumu par Reklāmas pasākumu plāna ietvaros paveikto 2019.gada un apstiprinās Reklāmas pasākumu plānu 2020.gadam.

INFO medijiem, kuri vēlas apmeklēt sēdi: aicinām līdz 4. decembra plkst. 9:00 pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā – sūtot e-pastu uz sabine.spurke@mk.gov.lv vai zvanot pa tālr. 20604166. TV un foto iespēja tiek nodrošināta sēdes sākumā. Atbildes uz žurnālistu jautājumiem padomes locekļi, kā arī institūciju pārstāvji sniegs pēc sēdes. LOTLP  sēdes iespējams vērot arī attālināti – tiešsaistē: http://www.mk.gov.lv/lv/tiesraide.

Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67028003, 
e-pasts: komunikacijas@sam.gov.lv 

Dalīties