08.11.2019
Valsts kanceleja

Alūksnē notiks valdības izbraukuma sēde un Ministru kabineta balvas ceremonija

Lai diskutētu par Vidzemes reģionam aktuālajiem jautājumiem, otrdien, 12. novembrī, valdības sēde notiks Alūksnē. Ministru kabineta darba kārtībā būs jautājumi par investīcijām un atbalstu reģionālajai attīstībai, reģionālās politikas pamatnostādnēm 2021-2027, iekšlietu nozares aktualitātēm, skolu tīkla attīstību un sadarbību ar pašvaldībām, kā arī par plānotajām izmaiņām veselības aprūpē.

Valdības sēdē Alūksnē piedalīties aicināti arī pašvaldības, dažādu valsts iestāžu, uzņēmēju un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Tāpat šajā dienā Alūksnē notiks Ministru kabineta balvas ceremonija un koncerts. Valdības pārstāvji 6 izcilām personībām pasniegs Ministru kabineta balvu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas attīstībā. Minētā balva ir Latvijas valdības augstākais apbalvojums. Ministru kabineta balvas laureāti ceremonijā saņems Ministru kabineta Goda diplomu, Ministru kabineta balvas krūšu nozīmīti un naudas balvu 7115 eiro apmērā.

! Mediju ievērībai:

  • Ministru kabineta sēde notiks pulksten 14.00 Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē. Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, mediju līdzdalība sēdē. Ministru kabineta sēde būs skatāma arī tiešraidē un sēdes darba kārtība atrodama mājaslapā.
  • Ministru kabineta balvas ceremonija notiks pulksten 19.00 Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē. Mediju iespējas: foto, video iespēja un mediju līdzdalība pasākumu laikā.

Dalību abos pasākumos (arī Ministru kabinetā akreditētajiem medijiem) nepieciešams pieteikt iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi sabine.spurke@mk.gov.lv un norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu un pārstāvēto plašsaziņas līdzekli.

Dodoties uz pasākumu, līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti. Informējam, ka Jūsu dati tiks apstrādāti tikai konkrētā pasākuma vajadzībām. Datu uzglabāšanas laiks – līdz pasākuma beigām 12. novembrī.

Sabīne Spurķe
Ministru kabineta preses sekretāre
Tel.: 67082919, mob. tālr. 20604166
Dalīties