04.06.2019
Izglītības un zinātnes ministrija

5.jūnijā notiks Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde

Trešdien, 2019. gada 5. jūnijā, notiks kārtējā Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā.

Sēdē plānots izskatīt jautājumu par Valdības Rīcības plānā iekļautajiem uzdevumiem sporta nozares attīstības veicināšanai un lemt par darba grupas izveidi doto uzdevumu izpildei. Tāpat padome uzklausīs Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto informāciju par 2020. – 2022. gadā Latvijā plānotajām nacionālas nozīmes starptautiskajām sporta sacensībām un valsts mēroga kompleksām sporta sacensībām, kā arī izvērtēs saņemtos sporta organizāciju papildu finansējuma pieprasījumus.

Padomes darba kārtībā iekļauts arī jautājums par Latvijas Zēģelētāju savienības pieteikumu 2021.gada Pasaules čempionāta Optimistklasē organizēšanai Latvijā, kā arī par biedrības “Latvijas Taekvondo federācija” atzīšanu.

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde notiks 5.jūnijā plkst.15.00 Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē (Brīvības bulvārī 36, 3.stāvā). Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 1 stundu pirms sēdes sākuma pieteikumu sūtīt uz e-pastu sabine.spurke@mk.gov.lv.

Mediju iespējas: pirms padomes sēdes - TV un foto iespējas. Pēc sēdes Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji sniegs atbildes uz mediju jautājumiem. Plānotais sēdes ilgums – 1 stunda un 30 minūtes.

Izglītības un zinātnes ministrijas
Komunikācijas nodaļa
tālr. 67047704
Dalīties