Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un iekšlietu ministre Marija Golubeva

Nākamnedēļ valdība lems par Austrumu robežas izbūves paātrināšanu, šodien pēc tikšanās ar iekšlietu ministri Mariju Golubevu, ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču un finanšu ministru Jāni Reiru paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

“Šobrīd situācija uz Latvijas Austrumu robežas ar Krieviju un Baltkrieviju ir salīdzinoši mierīga, tomēr mums visiem ir skaidrs, ka plāni un projekti pilnībā izbūvēt Austrumu robežu ir nekavējoties jārealizē. Šodien ar atbildīgajiem ministriem vienojāmies, ka Iekšlietu ministrija jaunnedēļ valdībā virzīs attiecīgos dokumentus, lai paātrinātu Austrumu robežas izbūvi. Saistībā ar situācijas attīstību uz Baltkrievijas un Lietuvas robežas jau šobrīd notiek pastiprināta uzraudzība uz Latvijas un Baltkrievijas robežas. Mēs to vēl pastiprināsim un papildināsim ar nepieciešamās infrastruktūras izbūvi,” pauda K. Kariņš.

Ministru prezidents atzīmēja, ka atbildīgās amatpersonas un institūcijas rūpīgi seko līdzi notikumiem kaimiņvalstīs, Lietuvā un Baltkrievijā. Pirms trim nedēļām K. Kariņš ar iekšlietu ministri apmeklēja Austrumu robežu, tostarp Latvijas-Baltkrievijas robežu.

Foto no šīs dienas tikšanās un mediju brīfinga aplūkojami šeit:

https://www.flickr.com/photos/valstskanceleja/albums/72157719638800506

Datums 4. augusts, 2021
Laiks14.00
Atrašanās vietaMinistru prezidentu zāle

Tikšanās ar iekšlietu, finanšu un ārlietu ministriem

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiekas ar iekšlietu, finanšu un ārlietu ministriem (Ministru kabinets, Ministru prezidentu…

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs
sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv