24.10.2019
Valsts kanceleja

Konkursā uz Tiesu administrācijas direktora amatu pieteikušies 12 pretendenti

Valsts kancelejā saņemti 12 pieteikumi atklātā konkursā uz Tiesu administrācijas direktora amatu. Pieteikumu iesniegšanas termiņš bija 23. oktobris.

Amata konkurss, kas tika izsludināts 25. septembrī, norisināsies trīs kārtās. Pirmās kārtas laikā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām.

Uz konkursa otro kārtu izvirzītie pretendenti klātienē prezentēs savu redzējumu par Tiesu administrācijas lomu un nākotnes perspektīvām Latvijā. Savukārt konkursa trešo kārtu sasniegušie pretendenti demonstrēs savas vadības kompetences: attiecību veidošanu un uzturēšanu, komandas vadīšanu, orientāciju uz rezultātu sasniegšanu, spēju pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, stratēģisko redzējumu.

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušais pretendents tiks ieteikts tieslietu ministram, kurš pieņems lēmumu par pretendenta iecelšanu amatā.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada tieslietu ministra biroja vadītājs A. Bukšs.  Komisiju veido: Tieslietu ministrijas Personālvadības departamenta direktore A. Auzāne, Valsts kancelejas direktors J. Citskovskis, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs R. Kronbergs, Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece K. Pommere.  Pretendentu atlases procesā tiks aicināti piedalīties arī neatkarīgi novērotāji. Konkursa komisija sadarbosies arī ar drošības iestādēm.

Valsts pārvaldes iestāžu vadītāju centralizētā atlase: INFOGRAFIKA

 

Santa Jirgensone
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālrunis: 67082922
E-pasts: santa.jirgensone@mk.gov.lv

 

Dalīties