09.01.2020
Valsts kanceleja

Atklātā konkursā par Datu valsts inspekcijas direktora amatu uz otro kārtu izvirzīti deviņi pretendenti

Datu valsts inspekcijas (DVI) direktora atlases komisija pieņēmusi lēmumu uz konkursa otro kārtu izvirzīt deviņus no 18 pretendentiem, kas bija pieteikuši dalību atklātā konkursā. Pirmajā kārtā komisija vērtēja iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām.  
 
Konkursa otrās kārtas laikā pretendenti klātienē tiksies ar konkursa komisiju un skaidros savu motivāciju ieņemt šo amatu, kā arī prezentēs savu redzējumu par iestādes darbības prioritātēm, attīstību un fizisko personu datu aizsardzības pasākumu pilnveidošanu Latvijā. 

Pretendenti, kas tiks izvirzīti uz konkursa trešo jeb fināla kārtu, tiks vērtēti, analizējot viņu vadības kompetences: komandas un pārmaiņu vadīšanu, lēmumu pieņemšanu, stratēģisko redzējumu un rezultātu sasniegšanu. 

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušais pretendents tiks virzīts iecelšanai amatā, par ko lems Ministru kabinets.
Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, tās sastāvā ir: tieslietu ministrs Jānis Bordāns, tiesībsargs Juris Jansons un Valsts drošības dienesta priekšnieks Normunds Mežviets. Ar padomdevēja tiesībām piedalīsies arī nevalstiskā sektora pārstāvis.

 

Santa Jirgensone
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālrunis: 67082922
E-pasts: santa.jirgensone@mk.gov.lv 

Dalīties