Jaunumi
Ārstu piederumi

Noslēgusies pieteikšanās atklātam konkursam uz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas vadītāja amatu. Saņemti pieteikumi no sešiem pretendentiem.

Amata konkurss, kas tika izsludināts 8. decembrī, norisināsies trīs kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām.

Uz konkursa otro kārtu izvirzītie pretendenti skaidros konkursa komisijai savu motivāciju ieņemt šo amatu, kā arī prezentēs savu redzējumu par iestādes darbības prioritātēm un attīstību turpmākajos piecos gados. Savukārt konkursa trešo kārtu sasniegušie pretendenti tiks vērtēti, analizējot viņu vadības kompetences: stratēģiskais redzējums, komandas vadīšana, darbinieku motivēšana un attīstīšana, kā arī pārmaiņu vadīšana un orientācija uz rezultātu sasniegšanu. Šos atlases procesus Valsts kanceleja ir gatava nodrošināt attālināti.

Konkursa noslēgumā komisijas izvēlētais atbilstošākais amata pretendents tiks iecelts amatā.  

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada labklājības ministre Ramona Petraviča, tās sastāvā ir: Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs un Labklājības ministrijas Sociālās iekļaušanas politikas departamenta direktore Elīna Celmiņa. Tāpat pretendentu vērtēšanā tiks piesaistīti neatkarīgs novērotājs no nodibinājuma “Invalīdu un viņu draugu apvienība “APEIRONS”.

Santa Jirgensone

Konsultante
santa.jirgensone [at] mk.gov.lv