Līdzdalība Ministru kabinets
Ministru kabineta sēžu zāle

Piektdien, 24. februārī, notiks Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēde. Tajā valdības pārstāvji un sociālie partneri diskutēs par konkrētiem pasākumiem valdības noteikto prioritāšu īstenošanai. Sēdi vadīs Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Andris Bite.

Sēdē Pārresoru koordinācijas centrs ziņos par rīcības plāna projektu, kurā ietverti konkrēti pasākumi, lai īstenotu valdības deklarācijā iecerētās darbības. Savukārt sēdes turpinājumā Finanšu ministrija pievērsīsies valsts budžetam. Ministrija prezentēs likumprojektu par valsts budžetu 2023. gadam un budžeta ietvaru 2023., 2024. un 2025. gadam.  

NTSP dalībpušu pārstāvji uz sēdi pulcēsies klātienē, Ministru kabineta Zaļajā zālē. Sēdē attālināti aicinātas piedalīties arī pašvaldību intereses pārstāvošās organizācijas – Latvijas Pašvaldību savienība un Latvijas Lielo pilsētu asociācija, kā arī Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji un Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes deleģētā pārstāve. Sēde sāksies plkst. 11.00, un to būs iespējams vērot arī tiešraidē Ministru kabineta mājaslapā.

NTSP koordinē un organizē trīspusējo sociālo dialogu starp darba devējiem, valsts institūcijām un darba ņēmējiem, lai saskaņotu intereses sociālajos un ekonomiskajos jautājumos. NTSP sēdes rotācijas kārtībā vada Ministru prezidents kā valdības pārstāvis, no darba devēju puses – Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents, savukārt no darba ņēmēju puses – Latvijas Brīvo arodbiedrību (LBAS) priekšsēdētājs.

Datums 24. februāris, 2023
Laiks11.00
Atrašanās vietaMinistru kabinets

Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēde

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piedalās Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē. Mediju iespējas: foto/video sēdes sākumā…

Santa Jirgensone

Ministru kabineta preses sekretāre
santa.jirgensone [at] mk.gov.lv