Ministru prezidente Evika Siliņa

Ministru prezidente Evika Siliņa 23. aprīlī darba vizītē uzturēsies Grieķijā, savukārt 23. aprīļa pēcpusdienā un 24. aprīlī piedalīsies neformālajā Eiropadomes sanāksmē Kiprā, kuru sasaucis Eiropadomes priekšsēdētājs Antoniu Košta (António Costa).

Latvijas Ministru prezidentei Atēnās plānota divpusējā tikšanās ar Grieķijas premjerministru Kirjaku Micotaki (Kyriakos Mitsotakis), lai pārrunātu divpusējās sadarbības stiprināšanas iespējas un reģionālās drošības jautājumus.

Savukārt neformālajā Eiropadomes sanāksmē Eiropas Savienības valstu un valdību vadītāju uzmanības centrā būs starptautiskā dienaskārtība, kā arī Eiropas Savienības daudzgadu budžets 2028. – 2034. gadam. Tāpat plānota diskusija ar reģiona līderiem par aktuālajiem notikumiem Tuvajos Austrumos.

Darba sanāksmē Eiropas Savienības valstu un valdību līderi uzklausīs Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski (Volodymyr Zelenskyy) par Krievijas turpināto agresijas karu Ukrainā.

Tāpat sanāksmē tiks izvērtēta martā pieņemto Eiropadomes lēmumu īstenošana, īpaši enerģētikas un konkurētspējas stiprināšanas jomā.

 

Datums 23. aprīlis, 2026
LaiksVisu dienu
Atrašanās vietaGrieķija, Atēnas

Darba vizīte Grieķijā

Ministru prezidente Evika Siliņa darba vizītē Grieķijā tiekas ar Grieķijas premjerministru Kirjaku Micotaki (Kyriakos Mitsotakis).
Datums 23.–24. aprīlis, 2026
LaiksVisu dienu
Atrašanās vietaKipra

Dalība neformālajā Eiropadomē

Ministru prezidente Evika Siliņa piedalās neformālajā Eiropadomes sanāksmē Kiprā.

Sandris Sabajevs

Ministru prezidentes padomnieks komunikācijas jautājumos
E-pasts: sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Darba vizīte Ministru prezidents
Citi resursi par šo tēmu: