Covid-19 Ministru prezidents
Ministru prezidenta uzdevumā izveidota attīstības grupa ekonomikas stimulēšanai

Ar ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa rīkojumu izveidota attīstības grupa tautsaimniecības stimulēšanai ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga vadībā.

 “Covid-19 ierobežošana ir mūsu galvenais mērķis, taču tas jāīsteno, domājot par tautsaimniecības nākotni. Līdz ar jaunās attīstības grupas izveidi atbildīgās ministrijas kopā ar ekspertiem strādās gan pie mūsu valsts ekonomikas stimulēšanas, gan ilgtspējīgas izaugsmes,” uzsver Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Attīstības grupas uzdevums ir radīt daudzveidīgu atbalsta instrumentu kopumu ekonomikas stimulēšanai, mobilizējot esošos budžeta un Eiropas Savienības fondu līdzekļus, tai skaitā pilnveidojot esošās atbalsta programmas, kā arī izveidojot jaunus atbalsta pasākumus, kā rezultātā tiks mazinātas Covid-19 radītās ekonomiskās grūtības un sniegti priekšlikumi ilgtermiņa attīstībai.

Jaunās attīstības grupas izveidi un tās galvenos risināmos uzdevumus attālinātās tikšanās laikā Ministru prezidents šodien pārrunāja ar finanšu, ekonomikas, vides aizsardzības un reģionālās attīstības, satiksmes un zemkopības ministriem.

 

Sandris Sabajevs
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tel.: 67082865, mob. tel.: 22087726
E-pasts: Sandris.Sabajevs@mk.gov.lv