Satiksmes ministrija
Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdē lems par aktuālo tranzīta un loģistikas nozarē

Trešdien, 13.decembrī notiks Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēde, kuru vada satiksmes ministrs Uldis Augulis.

SIA “LDz Loģistika” informēs padomi par paveikto un plānoto tranzīta un loģistikas nozares būtisko mērķu sasniegšanā.

Finanšu ministrijas pārstāvji ziņos padomei par muitas procedūru uzlabošanu un administratīvo barjeru samazināšanu kravu pārvadāšanas jomā.

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” iepazīstinās padomi ar plānotajiem infrastruktūras modernizācijas pasākumiem Latvijas – Krievijas un Latvijas – Baltkrievijas robežšķērsošanu vietu caurlaides spēju palielināšanai, kravas transportlīdzekļu rindu mazināšanai un kapacitātes nodrošināšanai.

Padome apstiprinās 2018.gada darba plānu un sēžu grafiku, kā arī reklāmas pasākumu plānu 2018.gadam  un uzklausīs ziņojumu par paveikto 2017.gadā.

Padomes sēdes iespējams vērot arī attālināti - tiešsaistē. Tās ir atklātas, un tajās aicināti piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. 

Padomes sēde notiks 13.decembrī, plkst. 9:30, Ministru kabineta Zaļajā zālē. Mediju pārstāvjus, kuri vēlas apmeklēt sēdi, aicinām līdz 12.decembra, plkst. 17.00 pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā – sūtot e-pastu uz sabine.spurke@mk.gov.lv vai zvanot t. 20604166. 

TV un foto iespēja tiek nodrošināta sēdes sākumā. Atbildes uz žurnālistu jautājumiem padomes locekļi, kā arī institūciju pārstāvji sniegs pēc sēdes. 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Greiškalna
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tel.: 67028390
E-pasts: komunikacijas@sam.gov.lv