ilustratīvs attēls: Krišjānis Kariņš; avots: Valsts kanceleja

Ņemot vērā aktuālo informāciju par pieaugošu no ārvalstīm ievesto Covid 19 gadījumu skaitu, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzdevis Iekšlietu ministrijai ceturtdien, 8. aprīlī, valdības sēdē ziņot par ieceļotāju epidemioloģiskās drošības prasību kontroles pasākumiem.

“Lai novērstu jaunu Covid-19 slimību izraisošā koronavīrusa mutāciju izplatību mūsu sabiedrībā, būtiski nodrošināt stingru epidemioloģiskās drošības prasību kontroli valstī ieceļojošiem cilvēkiem. Iekšlietu ministrija rīt sniegs valdībai un sabiedrībai aktuālāko informāciju un analīzi par ieceļojošo kontroles pasākumiem līdz šim un, vai tos nepieciešams pastiprināt,” uzsver K. Kariņš.

Rezolūcijā Iekšlietu ministrijai K. Kariņš uzdevis rīt valdības sēdē ziņot arī par ieceļotāju apliecinājuma sistēmā Covidpass.lv norādītās informācijas un Covid-19 testu kontroli iebraucējiem, kā arī informēt par iebraucēju pašizolācijas un obligātās izolācijas pārbaudēm.

Lai mazinātu Covid-19 izplatības riskus, valdība aicina iedzīvotājus Covid-19 pandēmijas laikā neceļot bez būtiskas nepieciešamības un savu atpūtu ieplānot Latvijā.

Datums 8. aprīlis, 2021
Laiks10.00–17.00
Atrašanās vietaattālināti

Ministru kabineta sēde; atklātā daļa no plkst. 12.00

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš vada Ministru kabineta sēdi (attālinātajā režīmā). Mediju iespējas: preses konference pēc…

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs
sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv