Ministru prezidents, labklājības ministre un biedrības "Apeirons" pārstāvji

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piektdien, 10. martā, tikās ar invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” (turpmāk – “Apeirons”) pārstāvjiem un labklājības ministri Eviku Siliņu.

Tikšanās laikā Ministru prezidents un labklājības ministre ar “Apeirons” pārstāvjiem pārrunāja cilvēku ar īpašām vajadzībām aktualitātes un sadarbību ar valsts pārvaldes institūcijām, risinot vides pieejamības jautājumus, kā arī pilnveidojot sociālā atbalsta sistēmas darbību un veidojot iekļaujošu izglītību Latvijā.

Paldies par šodienas tikšanos un aktuālo jautājumu izklāstu, kur galvenais uzsvars ir iekļaujošas sabiedrības veidošana dažādās jomās, sākot jau no skolas sola. Vides pieejamības nodrošināšana ir būtiska plašai sabiedrībai, tostarp arī senioriem, cilvēkiem, kam uz laiku ir ierobežota kustību brīvība traumas dēļ, kā arī jaunajiem vecākiem. Ar Ekonomikas ministriju runāsim par to, kā uzlabot būvnormatīvu uzraudzību, īstenojot vides pieejamības prasību samērīgu nodrošināšanu visā valstī.  Esmu pārliecināts, ka jūsu organizācijas aktīvāka iesaiste palīdzēs ātrāk un sekmīgāk īstenot risinājumus gan vides pieejamības jomā, gan iekļaujošas sabiedrības veidošanā,” uzsvēra K. Kariņš.

Tikšanās laikā “Apeirons” pārstāvji Ministru prezidentam un labklājības ministrei uzdāvināja “Pikselēšanas darbnīcā” veidotus mākslas darbus.

Ar Ministru prezidentu un labklājības ministri tikās invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” vadītājs Ivars Balodis, Rīgas vājredzīgo un neredzīgo biedrības “Redzi mani” valdes priekšsēdētāja Līga Ķikute un viņas vietniece Antra Balode, kā arī Latvijas Nedzirdīgo savienības prezidents Edgars Vorslovs.

10.03.2023. Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiekas ar apvienības “Apeirons” un Labklājības ministrijas pārstāvjiem
Datums 10. marts, 2023
Laiks10.00
Atrašanās vietaMinistru kabinets

Tikšanās ar biedrības “Apeirons” un Labklājības ministrijas pārstāvjiem

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiekas ar biedrības “Apeirons” un Labklājības ministrijas pārstāvjiem.

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs
sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv