Ministru prezidents
Foto: Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš trešdien, 15. septembrī, tikās ar Latvijas Bankas prezidentu Mārtiņu Kazāku, lai pārrunātu tautsaimniecības, kā arī valdības un Latvijas Bankas darba aktualitātes.

Pārrunājot aktualitātes tautsaimniecībā, Latvijas Bankas prezidents tikšanās laikā atzina, ka ekonomika atkopjas no Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes un prognozes liecina par stabilu atgriešanos pie izaugsmes arī turpmāk. Publiski pieejamie dati liecina, ka Latvijai pērn un šogad ir izdevies piesaistīt investīcijas rekordaugstā apjomā. Abas amatpersonas tikšanās laikā atzina, ka tautsaimniecības ilgtermiņa izaugsmei nepieciešams vēl apjomīgāks investīciju pieaugums.

K. Kariņš un M. Kazāks arī pārrunāja valdības darbu pie 2022. gada budžeta projekta. Latvijas Bankas prezidents uzsvēra nepieciešamību budžeta projekta izstrādē domāt ne tikai par īstermiņa projektiem, bet vērtēt valsts ieguldījumus ilgtermiņā un dzīvē pēc Covid-19 pandēmijas, jo pasaules ekonomika turpina attīstīties arī šobrīd, pandēmijas apstākļos, un piedzīvos vēl straujāku attīstības uzrāvienu pēc pandēmijas.

Foto no tikšanās pieejami šeit.

Datums 15. septembris, 2021
Laiks11.00
Atrašanās vietaMinistru prezidentu zāle

Tikšanās ar Latvijas Bankas prezidentu Mārtiņu Kazāku

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiekas ar Latvijas Bankas prezidentu Mārtiņu Kazāku (Ministru kabinets, Ministru prezidentu zāle)…

Sandris Sabajevs

Ministru prezidenta preses sekretārs
sandris.sabajevs [at] mk.gov.lv