Valsts kanceleja
Aktīvā iedzīvotāju balsojumā noskaidro atsaucīgākos valsts iestāžu darbiniekus

Ministru kabinetā ceturtdien, 7. decembrī, svinīgā ceremonijā godinās valsts pārvaldes darbiniekus, kuru atsaucību un izcilu klientu apkalpošanu augsti novērtējuši iedzīvotāji. Trīs iestāžu darbinieki un viena iestāde, par kuriem saņemtas visvairāk balsu, iegūs Klientu apkalpošanas Goda balvu.

Klientu apkalpošanas Goda balvas pasniegšanas ceremonijā kopumā godinās 20 valsts iestāžu klientu apkalpošanas speciālistus no visas Latvijas – Alūksnes, Balviem, Bauskas, Gulbenes, Madonas, Rēzeknes, Rīgas, Smiltenes, Talsiem. Trīs visaugstāk novērtētie speciālisti, kuru profesionalitāti un laipno apkalpošanu uzteica iedzīvotāji, saņems Goda balvas. 

Pasākuma laikā Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis iepazīstinās ar 2017. gada Valsts pārvaldes klientu apmierinātības pētījuma rezultātiem, tostarp par iedzīvotāju attieksmi pret valsts pārvaldi un saskarsmi ar iestāžu darbiniekiem.

Mediju iespējas: TV un foto iespēja, dalība pasākumā. Pasākums norisināsies ceturtdien, 7. decembrī, plkst.14.00 Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē (3.stāvā).

Ar laba servisa kustību valsts pārvaldē jau trešo gadu pēc kārtas Valsts kanceleja aicināja iedzīvotājus novērtēt izcilu klientu apkalpošanu un balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem. Laba servisa kustības mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos! 

Līdz ar šo kustību tika iedibināta arī “Klientu apkalpošanas goda balva”. Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, ko noskaidro iedzīvotāju balsojumā.

Pērn “Klientu apkalpošanas Goda balvu” saņēma Inita Tauriņa, Lauku atbalsta dienesta klientu apkalpošanas speciāliste no Valmieras; Ilona Zorova, Valsts ieņēmumu dienesta galvenā nodokļu inspektore no Jelgavas un Ausma Rava, Sociālās integrācijas valsts aģentūras sociālā pedagoģe no Jūrmalas. Savukārt 2015. gadā goda balvu saņēma Guna Slāģe, Valsts zemes dienesta klientu konsultante no Jelgavas; Lorija Trepcova, Valsts meža dienesta vecākā referente no Balviem; Vanda Bērziņa, Valsts ieņēmumu dienesta galvenā nodokļu inspektore no Rīgas. 

Kampaņas video

Informāciju sagatavoja:
Aiva Skvarika
Valsts kanceleja
Komunikācijas departamenta konsultante
Tel.: 67082922, mob. tel. 29659107
E-pasts: aiva.skvarika@mk.gov.lv