Sestdien, 2026. gada 27. jūnijā, notiks Ministru kabineta ārkārtas sēde, kas notiks izbraukumā Latgales pierobežā. Slēgtās sēdes centrālais temats būs turpmākā rīcība aizsardzības jomā valsts austrumu pierobežā, kā arī aktuālie jautājumi citu ministriju atbildības jomās, kas skar Latgales reģionu.
Drošības apsvērumu dēļ mediju klātbūtne sēdē nebūs iespējama. Valsts kanceleja sagatavos un nodrošinās medijiem fotogrāfijas un videomateriālus no slēgtās sēdes sākuma, ko varēs izmantot sēdes atspoguļošanai.
Pēc sēdes notiks preses konference, kurā Ministru kabineta locekļi informēs par sēdē apspriestajiem jautājumiem, pieņemtajiem lēmumiem un priekšlikumiem savu nozaru attīstībai, kā arī atbildēs uz mediju jautājumiem.
Plānots, ka preses konference sāksies plkst.17.40. Norises vieta: Nacionālo bruņoto spēku militārā bāzē “Lūznava”, Jaunatnes iela 4, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads.
Preses konferenci varēs vērot arī tiešraidē mk.gov.lv un Ministru kabineta Facebook lapā.
Lai apmeklētu preses konferenci klātienē, katram mediju pārstāvim ir obligāti nepieciešama speciālā akreditācija. Akreditācijas anketa jāaizpilda un jāiesniedz līdz 2026. gada 26. jūnija plkst. 12.00. Pēc noteiktā termiņa saņemtie akreditācijas pieteikumi netiks izskatīti.
Informējam, ka Jūsu dati tiks apstrādāti tikai konkrētā pasākuma vajadzībām. Datu uzglabāšanas laiks – līdz pasākuma beigām.