Aktualitātes

03.05.2017 Valsts kanceleja

Valsts kanceleja trešdien, 3. maijā, izsludina konkursu uz Valsts administrācijas skolas (VAS) direktora amatu. Konkursā aicināti pieteikties mērķtiecīgi, profesionāli un uz rezultātu orientēti vadītāji.

27.04.2017 Valsts kanceleja

Līdz 29.maijam Valsts kanceleja aicina konkursā pieteikties mērķtiecīgus profesionāļus Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) direktora amatam. Tas ir atbildīgs darbs Ekonomikas ministra pakļautībā esošā iestādē, kuras darbības mērķis ir nodrošināt kvalitāti un drošību būvniecības jomā.

02.03.2017 Valsts kanceleja

Līdz 30.martam Valsts kanceleja aicina pieteikties pretendentus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatam. Pretendentu pieteikšanās termiņš ir 20 darbdienas no sludinājuma publicēšanas dienas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", kas ir ceturtdiena, 2.marts.

23.05.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 23. maijā, Rīgā tikās ar Indijas ārlietu ministru Mobašaru Džavedu Akbaru (Mobashar Jawed Akbar).

23.05.2017 Finanšu ministrija

Atsākoties straujākai ekonomikas izaugsmei, pirmajā ceturksnī jūtamāk samazinājies arī bezdarba līmenis, salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmo ceturksni krītoties par 0,9 procentpunktiem un veidojot 9,4% no ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes jaunākie darbaspēka apsekojuma dati.  Pagājušajā gadā kopumā bezdarba līmenis Latvijā bija samazinājies par 0,3 procentpunktiem.

19.05.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 19. maijā, Valmierā atklāja biznesa forumu “Vidzemes uzņēmēju dienas 2017”.

19.05.2017 Kultūras ministrija

Šī gada 28.maijā plkst.19.00 Valgas stacijā notiks muzikāls uzvedums „Zvaigznes pār Valku 1917”. Režisors Jānis Siliņš uzvedumu veidojis kā vēsturiski muzikāli horeogrāfisku inspirāciju par to, kā neatkarīgas Latvijas zvaigzne uzlēca Valkā. Šis Latvijas valsts simtgades programmas uzvedums aizsāks Latviešu Pagaidu Nacionālās padomes simtgadei veltītus pasākumus, kuri ar augsta līmeņa starptautisku konferenci, pieminekļa un vēstures ekspozīcijas atklāšanu Valkā noslēgsies 2.decembrī.

17.05.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 17.maijā, Rīgā tikās ar Uzbekistānas parlamenta spīkeri Nigmatillu Juldaševu (Nigmatilla Yuldashev).

16.05.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 16. maijā, Daugavpilī piedalījās Latgales Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) līgumu svinīgās parakstīšanas ceremonijā.

16.05.2017 Ekonomikas ministrija

Uzrunājot Ministru kabienta sēdes dalībniekus Daugavpilī, Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens uzsvēra, ka Latvijas ekonomiskās izaugsmes galvenie rādītāji šobrīd ir iepriecinoši – iekšzemes kopprodukta (IKP) pieaugums ir straujākais kopš 2012. gada sākuma – 3,9% pirmajā ceturksnī, eksporta pieaugums ir stabils – šā gada prognoze – 4% kāpums, bezdarba līmenis ir zemākais piecu gadu laikā, kā rezultātā pieaugusi arī nodarbinātība, un līdz ar ienākumu kāpumu vērojams arī kreditēšanas kāpums gan uzņēmumiem, gan mājsaimniecībām. Diemžēl reģionu griezumā joprojām vērojamas nozīmīgas atšķirības.

Lapas