Notikumu kalendārs

Piektdiena, 19. Janvāris

23.59
Ministru prezidents Māris Kučinskis dodas uz Davosu (Šveice), lai piedalītos Pasaules Ekonomikas forumā. Tā temats šogad ir “Kopīgas nākotnes veidošana sadrumstalotā pasaulē". Forumā plānotas arī diskusijas par Eiropas Savienības jautājumiem.

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu, lai pārrunātu Valdības rīcības plānu 2018. gadam (Ministru kabinets)

10.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar finanšu ministri Danu Reiznieci - Ozolu, lai pārrunātu Valdības rīcības plānu 2018. gadam (Ministru kabinets)

11.30
Pieminot barikāžu laiku, piektdien, 19. janvārī, plkst. 11.30 pie Ministru kabineta ēkas tiks atklāts vides objekts, kas līdzināsies barikāžu laikā novietotajai tehnikai, kas pie šīs ēkas atradās 1991. gada janvārī. Instalācija būs papildināta ar audiovizuāliem uzskates materiāliem par barikāžu laiku – fotogrāfijām, faktiem un vēsturiskiem audioierakstiem.

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Barikāžu atceres pasākumā Ministru kabinetā. Mediju iespējas: līdzdalība pasākumā