Notikumu kalendārs

Otrdiena, 22. Augusts

23.59
Mediju iespējas pēc valdības sēdes - jaunieceltais Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs atbildēs uz žurnālistu jautājumiem par savu redzējumu iekšlietu nozares attīstībai (pie Zaļās zāles)

23.59
Mediju iespējas pēc valdības sēdes - par Liepājas cietuma būvniecību uz žurnālistu jautājumiem atbildēs Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs un Tiesu namu aģentūras (Liepājas cietuma būvniecības) projekta vadītājs Agris Balodis (pie Zaļās zāles)

11.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada koalīcijas partiju sadarbības padomes sēdi (Ministru kabinets, Ministru prezidentu zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā.

11.30
Mediju brīfings par jaunu iniciatīvu - sabiedriskā transporta reisu izpildi pēc pieprasījuma. Atbildes uz žurnālistu jautājumiem sniegs Satiksmes ministrijas Autotransporta departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns un Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš. Preses konferenču zāle (319.telpa)

Lasīt vairāk

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Ministru kabineta sēdi (Ministru kabinets, Zaļā zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, pēc sēdes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

Lasīt vairāk