Atjaunots: 22.01.2016

Projektu rezultāti un ieguvumi

Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu laika posmā no 2007. – 2013.gadam ir uzraudzījuši 279 Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansētu projektu ieviešanu. Rezultātā ir samazināti administratīvie šķēršļi, uzlabota publisko pakalpojumu kvalitāte, stiprinātas sabiedrības līdzdalības spējas dažādu politiku īstenošanā. Ir paveiktas daudzas nozīmīgas lietas, notikušas izmaiņas, lai uzlabotu un atvieglotu cilvēku dzīvi.

Šajā sadaļā stāstām par praktiskajiem ieguvumiem un sasniegumiem, kas atvieglojuši dzīvi uzņēmējiem, mazinot birokrātiju to darbā, par pašvaldību pakalpojumu uzlabošanu, par nevalstisko organizāciju spēju piedalīties lēmumu pieņemšanā. Īsus praktisko piemēru aprakstus aicinām iepazīt sadaļās: „Pakalpojumi iedzīvotājiem”, „Līdzdalība”, „Uzņēmējiem”. Sasniegumus un praktiskos ieguvumus, ko ESF projekti snieguši ikvienam no mums dažādās jomās, aplūkojiet karikatūru izstādes „Eiropas Sociālais fonds – Tev! darbos.

Šeit  varat uzzināt par projektu īstenošanas laika jaunumiem. Informāciju par 2014.gada 12.novembra konferenci  par Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda administrēto ESF projektu rezultātiem piedāvājam sadaļā "Konference „Eiropas Sociālais fonds – Tev!". Savukārt kopsavilkumu par sasniegto rezultātu izvērtējumu varat aplūkot infografikā “Valsts kancelejas pārziņā esošās Eiropas Savienības fondu aktivitātes 2007.-2013.gada plānošanas periodā”. 

Šajā sadaļā piedāvājam iepazīties ar informatīvajiem izdevumiem, kā arī gūt ieskatu 2011.gada 14.decembra konferencē "Zināšanas rada pārmaiņas" par ESF finansēto projektu rezultātiem.

Sekojiet mums: 

http://www.mk.gov.lv/file/files/ESfondi/2013/draugiem_icon.jpg http://www.mk.gov.lv/file/files/ESfondi/2013/twitter_icon4.jpg

Rakstiet: esf-projekti@mk.gov.lv