14.11.2017
Valsts kanceleja

Valsts svētkos uz Ministru kabineta fasādes demonstrēs īpašu video stāstu

“Es lepojos ar Latviju, jo tā dāvā mums dažādību. Silti, auksti, koši, pelēcīgi, vecmodīgi un moderni, protams, prātīgi un pārgalvīgi – mēs visi varam piedzīvot Latviju!” uzsver aktieris, radio dīdžejs Kaspars Breidaks.

Šo un vēl citu personību stāstus būs iespējams dzirdēt īpašā video projektā “Mana Latvija – lepojos!”, kas tiks atklāts Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas priekšvakarā, 17. novembrī, pulksten 17.00 pie Ministru kabineta ēkas Brīvības bulvārī 36.

Valsts kanceleja jau septīto gadu pēc kārtas piedalās gaismas festivālā “Staro Rīga” un īsteno valdības nama izgaismošanas projektu, stāstot par demokrātiskas valsts vērtībām, stiprinot valstiskuma apziņu un veicinot sabiedrības līdzdalību. Šogad iedzīvotājiem tiks dāvināts īpašs video stāsts, kurā vienojušies vairāki desmiti Latvijas iedzīvotāju, lai pastāstītu par Latviju, tās vērtībām, savu izaugsmi un izmantotajām iespējām, līdzdarbošanos, kā arī sava dzīves ceļa piepildījumu.

“Latvija – tie esam mēs visi! Tās ir mūsu mājas, ko mīlam, vieta, par ko rūpējamies, un valsts, ko katrs atsevišķi un visi kopā veidojam. Aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju “Staro Rīga” laikā atnākt līdz Ministru kabinetam un uzzināt, kā Latviju redz Mairis Briedis, Ivars Cinkuss, Vaira Vīķe-Freiberga, Jeļena Ostapenko, Vestards Šimkus un vēl 50 īpašas personības, kuras veido Latviju, lepojas ar to un nes mūsu vārdu pasaulē,” norāda Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Projekta “Mana Latvija – lepojos!” sadarbības partneris ir AS “Latvijas valsts meži”.

Šogad gaismas festivāls “Staro Rīga” priecēs skatītājus no 17. līdz 20. novembrim. Katru dienu gaismas instalācijas būs apskatāmas no plkst.17.00 līdz 23.00. Festivāls turpina tradīciju sveikt Latviju dzimšanas dienā, vairojot gaismu un dzīvespriecīgu kopības sajūtu, izgaismojot Rīgas ielas un ēkas, parkus, laukumus un pagalmus. 10. Gaismas festivāls “Staro Rīga” iezīmē gaismas ceļu uz Latvijas simtgadi, un šī gada tēma ir “Uz zvaigznēm”. Festivālu organizē Rīgas dome un Rīgas domes Kultūras departaments sadarbībā ar vadošajiem Latvijas gaismas un video māksliniekiem, pasākumu organizatoriem un mākslinieku grupām.

Informāciju sagatavoja:
Justīne Deičmane
Valsts kanceleja
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Tel.: 67082828, mob. tel. 26186068
E-pasts: Justine.Deicmane@mk.gov.lv

Dalīties