03.05.2017
Valsts kanceleja

Valsts administrācijas skolas direktora amatam aicina pieteikties mērķtiecīgus vadītājus

Valsts kanceleja trešdien, 3. maijā, izsludina konkursu uz Valsts administrācijas skolas (VAS) direktora amatu. Konkursā aicināti pieteikties mērķtiecīgi, profesionāli un uz rezultātu orientēti vadītāji.

VAS direktora amats ir atbildīgs darbs Valsts kancelejas pārraudzībā esošā iestādē, kas īsteno valsts politiku valsts pārvaldes profesionālās attīstības jomā.

Konkursā var pieteikties līdz 22. maijam.

Prasības pretendentiem: nevainojama reputācija, augstākā akadēmiskā izglītība vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība sociālajās zinātnēs, vēlams maģistra grāds vadības zinātnēs.

Tāpat pretendentiem jābūt vismaz gada darba pieredzei vadošā amatā ar vismaz 10 padotajiem darbiniekiem, pieredzei cilvēkresursu vadībā, tajā skaitā profesionālās attīstības jomā, un darbā ar starptautiskiem projektiem.

Vēlama pieredze darbā valsts vai pašvaldību institūcijās, zināšanas par valsts pārvaldes cilvēkresursu attīstības politiku, valsts pārvaldes uzbūvi, darbības pamatprincipiem un normatīvo regulējumu, kā arī vismaz divu svešvalodu zināšanas (angļu valoda un krievu, franču vai vācu valoda) B2 līmenī, teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes.

VAS direktora mēnešalga ir līdz 1917 eiro pirms nodokļu nomaksas. Atbilstoši darba rezultātiem ir bonusu sistēma, kā arī sociālās garantijas un profesionālās attīstības iespējas Augstākā līmeņa vadītāju attīstības programmā.

Konkursa komisija pretendentu atlasē vērtēs vairākas vadības kompetences: stratēģisko redzējumu, pārmaiņu vadīšanu, darbinieku motivēšanu un attīstīšanu, orientāciju uz rezultātu sasniegšanu, spēju pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Uzzini plašāk par prasībām un to, kā pieteikties konkursam!

No 2015. gada septembra valsts tiešās pārvaldes iestāžu vadītāju atlasi centralizēti veic Valsts kanceleja.  Atlases kārtība līdzās atklātības kritērijam paredz nodrošināt pēc vienotiem principiem organizētus konkursus uz vadītāju amatiem valsts tiešās pārvaldes iestādēs.

INFOGRAFIKA: Valsts pārvaldes iestāžu vadītāju centralizētā atlase.

Informāciju sagatavoja:
Aiva Skvarika
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultante
67082922; aiva.skvarika@mk.gov.lv
www.facebook.com/valdibasmaja/      

Dalīties