17.12.2018
Valsts kanceleja

Valdības namā Ziemassvētku egli greznos ar 3D drukas tehnoloģijās veidotiem rotājumiem

Otrdien, 18. decembrī, plkst. 12.30 Ministru prezidents Māris Kučinskis un ministri svinīgi atklās valdības nama galveno Ziemassvētku egli, kuru šogad greznos ar 3D drukas tehnoloģijās radītiem rotājumiem. 

Egles dekori šogad tiek veidoti Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabrikā, attēlojot tajās ministriju pārstāvēto nozaru elementus. Arī šogad Ministru kabineta egles rotāšanā uzmanība pievērsta izglītības tematikai, ņemot vērā, ka tā ir viena no šīs valdības prioritātēm. 

“Ziemassvētku gaidīšanas laikā eglītes atklāšana katru gadu ir īpaši priecīgs notikums. Šogad nozīmīgu valdības Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumu padara fakts, ka tās rotājumi ir Rīgas Tehniskās universitātes studentu radīti, izmantojot 3D modelēšanas un drukas tehnoloģijas, tā parādot eksakto zinātņu iespēju plašumu,” uzsver Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Pasākumā piedalīsies nozaru ministri, Rīgas Tehniskās universitātes rektors Leonīds Ribickis un Attīstības prorektors Artūrs Zeps.

Par svētku noskaņas radīšanu un muzikālo priekšnesumu šogad rūpēsies gan Latvijā, gan starptautiski atzītais Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolas skolēnu koris “Lielvārde”.

Ministru kabineta svinīgās Ziemassvētku egles atklāšana ir jau vairāku gadu tradīcija. Katru gadu tiek īstenota kāda tematiska ideja.  

Pasākumu aicināti apmeklēt arī mediju pārstāvji. Norises vieta: Ministru kabineta ēkas 1. stāva foajē. Sākums plkst. 12.30. 

Iekļūšana valdības namā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja tādas nav un ir nepieciešams pieteikt vienas dienas akreditāciju, lūgums līdz 18. decembra plkst. 10.30 sūtīt pieteikumu Komunikācijas departamentam e-pastā sabine.spurke@mk.gov.lv.

Artis Ozoliņš
Valsts kanceleja
Konsultants
Tel.: 67082912
E-pasts: artis.ozolins@mk.gov.lv

Dalīties