16.10.2014
Valsts kanceleja

Valdība un sociālie partneri diskutēs par Latvijas ārpolitikas stratēģiju un 2015.gada budžetu

Piektdien, 17. oktobrī, valdības, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) pārstāvji pārrunās Latvijas ārpolitikas stratēģiju un nākamā gada valsts budžetu.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ziņos par ES pozīciju un Latvijas ārpolitikas stratēģiju, un rīcību pašreizējos ģeopolitiskajos apstākļos. Ekonomikas ministrijas Valsts sekretāra vietnieks Andris Liepiņš informēs par veiktajiem pasākumiem Krievijas embargo ietekmes mazināšanai. Savukārt Finanšu ministrijas pārstāvji uzrunās sanāksmē klātesošos par Latvijas Vispārējās valdības budžeta plāna projektu 2015.gadam un ministriju iesniegtajām Jaunās politikas iniciatīvām 2015., 2016. un 2017.gadam.

Finanšu ministrijas ziņojumā par budžeta projektu nākamajam gadam tiks apskatīts makroekonomiskās attīstības scenārijs, t.sk. pozitīvie un negatīvie riski, kā arī fiskālās attīstības scenārijs.

Nacionālās Trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēdi 17. oktobrī vadīs LBAS priekšsēdētāja vietnieks Egils Baldzēns, piedaloties LDDK vadītājam Vitālijam Gavrilovam un Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai.

NTSP sēde notiks plkst.14:00, Ministru kabineta (Rīga, Brīvības bulvāris 36) Zaļajā zālē (2.stāvā). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, mediju pārstāvju dalība sēdē, pēc sēdes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

Sēdes materiāli pieejami šeit: http://ejuz.lv/2i

Nacionālā trīspusējās sadarbības padome – koordinē un organizē trīspusējo sociālo dialogu starp darba devēju organizācijām, valsts institūcijām un arodbiedrībām, lai saskaņotu šo organizāciju intereses sociālajos un ekonomiskajos jautājumos, tādejādi garantējot sociālo stabilitāti valstī. Plašāk par NTSP: http://ejuz.lv/2j

 

Laura Titāne
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. +371 67082929
E-pasts: laura.titane@mk.gov.lv

Dalīties