09.09.2014
Valsts kanceleja

Rīgas NVO namā viesosies karikatūru izstāde par ES projektu sasniegumiem

No š.g. 8. septembra līdz 3. oktobrim Rīgas NVO namā ir apskatāma karikatūru izstāde, kurā ar vieglu smaidu atspoguļoti Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) administrēto Eiropas Sociālā fonda projektu sasniegumi – rezultāti un ieguvumi iedzīvotājiem.

Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta vadītājs Haralds Beitelis stāsta: „Visu vasaru karikatūru izstāde bija apskatāma Ministru kabineta telpās. Dzirdējām daudz pozitīvu atsauksmju par šo izstādi, kas ļauj uzskatāmi ieraudzīt daudzo projektu praktiskos rezultātus un sasniegumus. Vēlamies, lai tos novērtētu pēc iespējas vairāk cilvēku, tāpēc likumsakarīga ir sadarbība ar Rīgas NVO namu, kas viena gada laikā ir spējis ieņemt nozīmīgu vietu ne tikai Rīgas nevalstisko organizāciju dzīvē. Ceram, ka izstādē iekļautie projektu piemēri sniegs iedvesmu arī NVO nama apmeklētājiem.”

Izstāde Rīgas NVO namā (Laimdotas ielā 42, 2.stāvā) ir atvērta ikvienam darba dienās un sestdienās no plkst. 9 līdz 21.

Valsts kanceleja un SIF 2007. – 2013. gada ES struktūrfondu plānošanas periodā uzraudzīja 279 ESF finansētu projektu ieviešanu vairāk nekā 12 miljonu eiro apmērā. Izstādei izvēlētie projekti raksturo to dažādību. Izstādē atspoguļoti tie, kas stiprinājuši nevalstisko organizāciju spējas piedalīties valsts un pašvaldību lēmumu pieņemšanā, redzami arī NVO radīti jauni pakalpojumi iedzīvotājiem. Vairākas karikatūras veltītas administratīvo šķēršļu mazināšanai un uzlabojumiem valsts un pašvaldību sniegto pakalpojumu kvalitātē.  Karikatūras zīmējis pazīstamais mākslinieks - karikatūrists Zemgus Zaharāns.

Karikatūras apskatāmas arī elektroniskā formā.

 

 

Baiba Jakovļeva,
Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta konsultante-tehniskās palīdzības projekta vadītāja
tālr.: 67082914; e-pasts: Baiba.Jakovleva@mk.gov.lv

Lauma Celma,
Rīgas domes NVO atbalsta sektora projektu koordinatore,
tālr. 67848902, e-pasts: lauma.celma@riga.lv


Informācija sagatavota pasākuma „Valsts kancelejas īstenoto Eiropas Sociālā fonda aktivitāšu publicitātes nodrošināšana” ietvaros. Pasākums tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/06/006 „Tehniskā palīdzība Valsts kancelejas darbības nodrošināšanai”.

 

Seko mums:
www.twitter.com/vk_esfprojekti
www.draugiem.lv/vk_esfprojekti
http://www.mk.gov.lv/content/projektu-rezultati-un-ieguvumi

Dalīties