10.01.2018
Valsts kanceleja

Ministru prezidents Māris Kučinskis tiksies ar Japānas Ministru prezidentu

Ministru prezidents Māris Kučinskis sestdien, 13. janvārī, Rīgā oficiālā vizītē tiksies ar Japānas Ministru prezidentu Šindzo Abi (Shinzo Abe).

Plānotā vizītes programma:

  • Plkst. 11:00 Ministru prezidenta Māra Kučinska un Japānas Ministru prezidenta Šindzo Abes sasveicināšanās (Ministru kabineta 1. stāva foajē). Medijiem: TV, foto, līdzdalības iespējas.
  • Plkst. 11:05-11:50 Ministru prezidenta Māra Kučinska un Japānas Ministru prezidenta Šindzo Abes tikšanās (MK, Ministru prezidentu zāle).
  • Plkst. 11:55-12:05 Ministru prezidenta Māra Kučinska un Japānas Ministru prezidenta Šindzo Abes preses konference (bez žurnālistu jautājumiem).
  • Plkst. 12:15-12:25 Svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa. Medijiem: TV, foto, līdzdalības iespējas.

Mediju ievērībai: 
Mediju pārstāvjiem (arī Ministru kabinetā akreditētajiem) pieteikšanās speciālajai akreditācijai līdz ceturtdienas, 11. janvāra plkst. 17.00 uz e-pastu: prese@mk.gov.lv, minot vārdu, uzvārdu, personas kodu un pārstāvēto mediju. 

Mediju ierašanās dalībai pasākumā līdz 13. janvāra plkst. 10:30.

Kā iepriekš informējām, Ministru prezidents Māris Kučinskis pagājušā gada decembra sākumā devās vizītē uz Tokiju (Japāna). Vizītes ietvaros M. Kučinskis tikās ar Japānas premjerministru Šindzo Abi (Sinzo Abe), ar Japānas valdības ministriem - zemes, infrastruktūras, transporta un tūrisma ministru Keiči Iši (Keiichi Ishi), ekonomikas, tirdzniecības un industrijas ministru Hirošigi Seko (Hiroshige Seko), kā arī ar Latvijas - Japānas parlamentārās sadarbības grupu biedriem. Tikšanās laikā galvenokārt tika apspriestas abu valstu divpusējās attiecības, īpaši ekonomiskās sadarbības attīstīšanas iespējas, kā arī Eiropas Savienības un Japānas attiecības, un aktuālie reģionālie jautājumi.

Informāciju sagatavoja:
Sabīne Spurķe
Ministru kabineta preses sekretāre
Tel.: 67082919, mob. tel. 20604166
E-pasts: sabine.spurke@mk.gov.lv 

Dalīties