Aktualitātes

25.03.2019 Finanšu ministrija

Ņemot vērā valdības apņemšanos nekavējoties veikt pasākumus, lai stiprinātu Latvijas spējas cīnīties ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un terorisma finansēšanu, kā arī pilnveidot kredītiestāžu likvidācijas regulējumu, Finanšu ministrija (FM) ir sagatavojusi grozījumus Finanšu un

25.03.2019 Valsts kanceleja

Rīt, 26. martā, pēc Ministru kabineta sēdes, Preses konferenču zālē (319. telpa), Ministru prezidents Krišjānis Kariņš kopā ar Finanšu ministru Jāni Reiru, Tieslietu ministru Jāni Bordānu un Iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu informēs žurnālistus par Ministru kabineta sēdē pieņemtajiem lēmumiem attiecībā uz finanšu sektora kontroles reformu jeb kapitālo remontu. 

22.03.2019 Valsts kanceleja

No 21. līdz 22. martam Briselē tikās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderi, lai lemtu par tādiem aktuāliem jautājumiem kā breksits, ES un Ķīnas attiecības,  ES izaugsme un konkurētspēja, cīņa pret dezinformāciju un situācija Ukrainā. 

22.03.2019 Valsts kanceleja

Jaunākie valsts pārvaldes klientu apmierinātības pētījuma rezultāti liecina – vairāk nekā 2/3 Latvijas iedzīvotāju valsts iestāžu darbiniekus vērtē kā zinošus un profesionālus, kuri izturas laipni pret klientu un ar augstu atbildību veic savus darba pienākumus.

21.03.2019 Tieslietu ministrija

Finanšu ministrija ir apkopojusi visu iesaistīto institūciju izstrādātos priekšlikumus un sadarbībā ar Tieslietu ministriju un Uzņēmumu reģistru virzīs grozījumus "Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā". Grozījumu mērķis ir efektivizēt noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas sistēmu, kā arī novērst nepatiesu ziņu sniegšanu par uzņēmumu patiesajiem labuma guvējiem.

21.03.2019 Valsts kanceleja

Trauksmes celšanas likums nosaka, kā ziņot par darba vietā pamanītu sabiedrības interešu pārkāpumu, kā arī aizsargā personas, kas cēlušas trauksmi. Lai būtu skaidra iesaistīto personu atbildība un nepieciešamības gadījumā sankcijas tiešām tiktu piemērotas, Valsts kanceleja ir izstrādājusi papildinājumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksam, kas tika izsludināti 21. martā valsts sekretāru sanāksmē

20.03.2019 Valsts kanceleja

“Mēs varam būt pārtikusi Ziemeļvalsts, kurā cilvēki dzīvo drošībā, pārticībā, ir apmierināti ar dzīvi un laimīgi. Lai tas notiktu, mums ir jāveic sistēmiskas maiņas ļoti daudzās nozarēs mūsu valstī,” uzrunājot Saeimas deputātus, debatēs par 2019. gada budžeta pieņemšanu 1. lasījumā, uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš. 

19.03.2019 Finanšu ministrija

Otrdien, 19. martā, Ministru kabineta (MK) sēdē valdība izskatīja Finanšu ministrijas sagatavotu rīkojuma projektu par likumprojekta par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2020., 2021. un 2022. gadam, kā arī valsts budžeta likumprojekta 2020. gadam sagatavošanas grafiku.

19.03.2019 Satiksmes ministrija

Nolūkā pilnvērtīgi pārliecināties par mopēdu vadītāju iemaņām un prasmēm, no šī gada 1. aprīļa tiks ieviests eksāmena posms - transportlīdzekļa vadīšana ceļu satiksmē. To paredz Ministru Kabineta (MK) otrdien, 19. martā, atbalstītie grozījumi "Transportlīdzekļu vadītāja tiesību iegūšanas un atjaunošanas kārtība un vadītāja apliecības izsniegšanas, apmaiņas, atjaunošanas un iznīcināšanas kārtība”. 

19.03.2019 Iekšlietu ministrija

Otrdien, 19. martā, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 89 personas, tajā skaitā, piecas nepilngadīgas personas, kas naturalizējušās kopā ar vecākiem.   

Lapas