05.12.2014
Valsts kanceleja

Ministru kabinetā atklās mākslinieka Alekseja Naumova personālizstādi

Otrdien, 9.decembrī, Ministru kabinetā kultūras ministre Dace Melbārde atklās Latvijas Mākslas akadēmijas profesora, rektora, izcilā ainavista un ievērojamākā plenērista mūsdienu Latvijas mākslā Alekseja Naumova personālizstādi „Krāsainā pasaule”.

Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane: „Priecājos, ka šī gada Adventa laikā Ministru kabineta ēkā ienāk lielā māksla, ar ko varam patiesi lepoties. Izstāde „Krāsainā pasaule” ir viens no pasākumiem, ko Valsts kanceleja iecerējusi, aizvadot Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu un sagaidot Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, lai radītu svētku sajūtu, stiprinātu patriotismu un valstiskuma apziņu.”

Izstāde tiks atklāta valdības namā plkst. 11.30. Kultūras ministre Dace Melbārde dalīsies iespaidos par Alekseja Naumova gleznotajām pilsētām un to atspulgiem Latvijā un pasaulē.

Pats autors runās par izstādes saturisko un māksliniecisko koncepciju.

Gleznotājs mūs ievedīs savā krāsu pasaulē, parādot gan Latvijas ainavas ar Ventas rumbu, Rīgas panorāmu, Ķīpsalu, Alūksni, gan plašo pasauli ar Parīzi, Ņujorku, Vīni un Burano.

Pasākumā klāt būs arī Latvijas Mākslas akadēmijas studenti un pasniedzēji, J.Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas audzēkņi, kā arī Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolas jaunie talanti.

Mediju iespējas: video un foto iespēja, dalība pasākumā.

Izstāde Ministru kabineta telpās būs aplūkojama līdz 2015.gada 16.janvārim. Interesentiem iepriekš jāpiesaka apmeklējums pie Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta konsultantes Maijas Lāces pa tālruni 67082924 vai uz e-pastu: maija.lace@mk.gov.lv.

 

 

Maija Lāce
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālrunis: 67082924, 29146065
E-pasts: maija.lace@mk.gov.lv

Dalīties