14.05.2018
Valsts kanceleja

Mediju iespējas par 15. maija izskatāmajiem jautājumiem valdībā

Otrdien, 15. maijā, plānotās mediju iespējas pēc jautājumu izskatīšanas valdībā pie Zaļās zāles:

  • Ministru kabineta sēdē tiks skatīti grozījumi vairākos tiesību aktos (MK sēdes jautājumi 1.18. – 1.22.), kas paredz, ka no 1. jūnija Finanšu ministrija nodod Valsts kancelejai sabiedriskā sektora atlīdzības politikas izstrādes funkciju. Līdz ar to tiek novērsta situācija, ka šī funkcija divās iestādēs daļēji dublējas. Šāds solis tiek sperts Valsts pārvaldes reformu plāna ietvaros, lai vienā iestādē (Valsts kancelejā) centralizētu gan valsts pārvaldes cilvēkresursu attīstības politiku plānošanu, gan arī atlīdzības politikas plānošanu. Mediju intereses gadījumā uz žurnālistu jautājumiem atbildēs Valsts kancelejas Valsts pārvaldes cilvēkresursu nodaļas vadītāja Katri Vintiša, Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, kā arī Finanšu ministrijas atbildīgā amatpersona.

  • Savukārt par izmaiņām noteikumos, kas maina invaliditātes noteikšanas kārtību bērniem līdz 18 gadu vecumam, mediju intereses gadījumā atbildes sniegs Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks.

 

Ministru kabineta sēdes darba kārtība.

Ministru kabineta sēdi iespējams skatīties arī tiešraidē.

Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 1 stundu pirms sēdes sākuma pieteikumu sūtīt uz e-pastu eduards.ozolins@mk.gov.lv.

 

Sabīne Spurķe
Valsts kanceleja
Komunikācijas departaments
Ministru kabineta preses sekretāre
67082919; 20604166
sabine.spurke@mk.gov.lv
www.mk.gov.lv

Dalīties