12.02.2018
Valsts kanceleja

Mediju iespējas par 13. februāra izskatāmajiem jautājumiem valdībā

Mediju iespējas par 13. februāra izskatāmajiem jautājumiem valdībā

Plānotās mediju iespējas pēc jautājuma izskatīšanas valdībā pie Zaļās zāles: par profesiju sarakstu, kurām piemērot atvieglotus nosacījumus darbinieku piesaistei no ārvalstīm atbildes sniegs Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Stinka un valsts sekretāra vietnieks Raimonds Aleksejenko.

Ministru kabineta sēdes darba kārtība 

Ministru kabineta sēdi iespējams skatīties arī tiešraidē

Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 1 stundu pirms sēdes sākuma pieteikumu sūtīt uz e-pastu eduards.ozolins@mk.gov.lv.

N.B. Atgādinām, ka jaunās mediju akreditācijas kartes darbam Ministru kabinetā šajā gadā var saņemt Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā (113.kab.). Kartes izdrukātā veidā var saņemt visi tie žurnālisti, kuri Ministru kabinetā strādā visbiežāk vai 2018. gadā tiek akreditēti pirmo reizi. Savukārt tie žurnālisti, kuri pagājušajā gadā Ministru kabinetā ir bijuši reti, bet šogad pastāvīgā akreditācijas karte ir nepieciešama, lūdzam pieteikties pie Ministru kabineta preses sekretāres Sabīnes Spurķes (sabine.spurke@mk.gov.lv, t. 20604166) vismaz dienu iepriekš, lai karti laicīgi varētu izdrukāt.

 

Sabīne Spurķe
Ministru kabineta preses sekretāre
Tālr. 67082919, 20604166
Dalīties