30.09.2014

L.Straujuma apmeklēs SIA "Latvijas Piens"

1. oktobrī Latvijas zemniekiem piederošo uzņēmumu „Latvijas Piens” apmeklēs premjere Laimdota Straujuma un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. Apmeklējuma laikā viesi iepazīsies ar uzņēmuma attīstības plānu un diskutēs par nozares attīstību ar piena ražotāju un graudkopības uzņēmumu pārstāvjiem, kas pārstāvēs vairāk kā 1000 zemnieku saimniecības. 
 
„Latvijas Piens” ir jauns piena pārstrādes uzņēmums, kas apliecina Latvijas lauksaimnieku spēju uzņemties pilna cikla darbību – no piena ražošanas līdz gatavam augstas kvalitātes produktam. Šogad, lai sekmētu attīstību, piesaistītas arī vietējā kapitāla, graudkopības uzņēmuma „Latraps”, investīcijas. Latvijas lauksaimnieki mērķtiecīgi attīsta savu darbību, tomēr krīzes apstākļos būtiska ir valsts spēja nodrošināt atbalsta pasākumus, lai attīstība netiktu bremzēta. Par akūti nepieciešamajiem atbalsta pasākumiem premjere un zemkopības ministrs, tiekoties uzņēmumā, diskutēs ar piena ražotāju un graudu audzētāju uzņēmumu pārstāvjiem, kas kopumā pārstāvēs vairāk kā 1000 Latvijas zemnieku saimniecības.
 
Diskusijā piedalīsies:
Anita Skudra, SIA „LATVIJAS PIENS” valdes priekšsēdētāja;
Uldis Krievārs, LPPKS „TRIKĀTA KS: valdes priekšsēdētājs; 
Edgars Ruža,  LPKS „LATRAPS” valdes priekšsēdētājs; 
Indulis Jansons, LPKS „VAKS” valdes priekšsēdētājs;
Māris Petrēvics, LPKS „DZĒSE” valdes priekšsēdētājs.
 
Apmeklējuma programma:
10.00 – ierašanās
10.05 – 10.30 – iepazīšanās ar ražotni un tās attīstību
10.30 – 11.00 – diskusija par uzņēmuma un nozares attīstību
 
Lūdzam medijus dalībai apmeklējumā un diskusijā reģistrēties elektroniski ramona.kalnina@lvpiens.lv, norādot dalībnieku skaitu, lai uzņēmums varētu nodrošināt ražošanas apmeklējumam nepieciešamo speciālo apģērbu.
 
Papildus informācija: Ramona Kalniņa, e-pasts: ramona.kalnina@lvpiens.lv, Mob.tel. 26594475
 
Par „Latvijas Piens”
"Latvijas piens" ir 100% Latvijas zemniekiem piederošs uzņēmums, kas darbu sāka 2012.gada nogalē. Produktu portfeli veido siers, vājpiena koncentrāts un krējums. Eksports industriālo produktu jomā veido 98%, savukārt patēriņa produktu jomā - 17%. Produkti tiek eksportēti uz Lietuvu, Igauniju, Ukrainu, Vāciju, Slovākiju, Lielbritāniju, Izraēlu.
Dalīties