29.08.2017
Satiksmes ministrija

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdē informēs par aktualitātēm dzelzceļa infrastruktūras attīstībā un valsts autoceļiem

Trešdien, 30.augustā, notiks Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde.

LOTLP tiks informēts par aktualitātēm dzelzceļa infrastruktūras attīstībā, kā arī, tiks ziņots par galveno valsts autoceļu, kas saistīti ar Latvijas jūras ostām, attīstības plānu realizāciju 2017.gadā, un arī E kategorijas autoceļu būves, rekonstrukcijas gaitu, plāniem un uzturēšanas kvalitāti. 

Finanšu ministrija informēs par muitas procedūru regulējošo normatīvo aktu izstrādes un pieņemšanas gaitu saistībā ar jauno Savienības Muitas kodeksu. 

Sanāksmes dalībnieki tiks informēti par Ārlietu ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras paveikto ārvalstu investīciju piesaistē transporta un loģistikas projektu realizācijai. 

Satiksmes ministrija informēs par Latvijas valsts tranzīta koridora starptautiskās konkurētspējas veicināšanu, kā arī par ģeopolitiskās situācijas ietekmi uz tranzīta sektoru Latvijā, kā arī par Administratīvā pārkāpuma kodeksa normu pārņemšanu. 

LOTLP  sēdes iespējams vērot arī attālināti - tiešsaistē. LOTLP sēdes ir atklātas, un tajās aicināti piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. 

LOTLP sēde notiks 30.augustā, plkst. 09:00, Ministru kabineta Zaļajā zālē. Mediju pārstāvjus, kuri vēlas apmeklēt sēdi, aicinām līdz 29.augusta, plkst. 17.00 pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā – sūtot e-pastu uz sabine.spurke@mk.gov.lv vai zvanot t. 20604166. 

TV un foto iespēja tiek nodrošināta sēdes sākumā. Atbildes uz žurnālistu jautājumiem padomes locekļi, kā arī institūciju pārstāvji sniegs pēc sēdes. 

Informāciju sagatavoja:
Elizabete Puče
Satiksmes ministrija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tel.: 67028274;
E-pasts: komunikacijas@sam.gov.lv 

Dalīties