11.12.2018
Izglītības un zinātnes ministrija

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdē lems par naudas balvu piešķiršanu izciliem sportistiem

Trešdien, 2018. gada 12. decembrī, notiks šajā gadā pēdējā Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde. Tajā plānots lemt par naudas balvu piešķiršanu par izciliem sasniegumiem XXIII Ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā un par izciliem sasniegumiem sportā 2017. gada nogalē un 2018. gadā.

Lai nodrošinātu naudas balvu izmaksu sportistiem, viņu treneriem, apkalpojošajam personālam un sporta federācijām, šim mērķim kopumā nepieciešami vairāk nekā 1,1 milj. eiro.

Trešdien sporta padomē izskatīs arī jautājumu par akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” 2018. gadā plānoto ziedojumu sadali sporta nozares attīstības veicināšanai. Tāpat tiks lemts par 2019. gadā plānoto nacionālas nozīmes starptautisko sacensību norisi Latvijā, izskatīti vairāku sporta institūciju iesniegumi par finansējuma piešķiršanu, kā arī citi jautājumi.

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde trešdien, 12. decembrī, notiks Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē 3.stāvā, Brīvības bulvārī 36. Sēde sāksies plkst.15.00.

Mediju iespējas: pirms padomes sēdes TV un foto iespējas, pēc sēdes – iespēja uzdot jautājumus sēdes dalībniekiem.

Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 1 stundu pirms pasākuma sūtīt uz e-pastu: sabine.spurke@mk.gov.lv. Līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti

Informējam, ka Jūsu dati tiks apstrādāti tikai konkrētā pasākuma vajadzībām. Datu uzglabāšanas laiks – līdz pasākuma beigām 12. decembrī.

Izglītības un zinātnes ministrija
Komunikācijas nodaļa
Tel.:67047704
E-pasts: prese@izm.gov.lv

Dalīties